ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Європа вже «прийшла» до Хмельницького

Суспільство 2160
Фото: автора

Поки Євросоюз вирішує, чи приймати Україну до своєї спільноти та на яких умовах, хмельничани вже майже всі там. Принаймні були там в суботу, 9 червня.

Саме тоді офіційно відкрився торговий центр «Європа». Столичні власники вирішили відсвяткувати відкриття помпезно і запросили українських артистів – гурт «ТНМК» та Ірину Білик. Єдине, чого не врахували – у той же день почався футбольний чемпіонат «Євро-2012». Можливо, саме тому охочих посвяткувати з «Європою» було не так вже й багато. Однак, як тільки пролунали перші акорди пісень «танків» Фагота і Фоззі, слухачі почали підтягуватися до сцени, співати і танцювати в такт артистам. До речі, Фагот зізнався, що лише нещодавно дізнався, як правильно називається наше місто. «Про те, що ваше місто називається Хмельницький, а не Хмельницьк, мені зовсім недавно втовкмачив ваш земляк Сашко Педан», – зізнався артист. А ще відомий телеведучий повідомив хлопцям, що Хмельницький – це не лише базар. Наспівавшись, хлопці, зморені пекучим сонцем, поступилися сценою спочатку Андрію Романіді, який провів розіграш призів та пороздавав подарунки від організаторів та партнерів, а згодом своїй колезі по цеху Ірині Білик. Співачка подарувала хмельничанам свої відомі та не дуже розкручені пісні, співала і танцювала разом із публікою, більшість із якої були орендатори приміщень у торговому центрі та їхні друзі. Протягом усієї розважальної програми гостей паралельно з артистами розважали живі скульптури та аніматори у костюмах мультиплікаційних героїв, які приїхали із Винниці.
Торговий центр «Європа» працюватиме майже в «базарному» режимі з 6 ранку до 16 години дня. Одне торгове місце тут коштує півтисячі гривень у перші три місяці оренди та тисячу і півтори тисячі гривень – у наступні два квартали відповідно. Після так званого початкового періоду, коли хмельничани звикнуть до нової торговельної мекки, оренда однієї торгової точки становитиме 3200 гривень. Другий поверх торгового центру власники обіцяють відкрити для повноцінної торгівлі вже за місяць, а поки що там триває облаштування місць.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую