ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Ремонт на ХАЕС планується розпочати 16 липня...

Ольга Туратура Суспільство 2818

У рамках підготовки до планово – попереджувального ремонту (ППР) у ВП ХАЕС відбулася робоча нарада, на якій розглядалися основні питання щодо готовності атомної станції до чергового ремонту.

У засіданні штабу взяли участь: директор з ремонту ДП НАЕК «Енергоатом» Віктор Урбанський, представники ВП «Атомремонтсервіс», керівники основних цехів та підрозділів Хмельницької АЕС.
Під час засідання, генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко ознайомив присутніх із основними показниками роботи енергоблоків та окреслив ряд завдань, які потрібно здійснити під час ремонту. 
Середній планово-попереджувальний ремонт на 2-му енергоблоці Хмельницької атомної електростанції планується розпочати 16 липня 2012 року тривалістю 65 діб. Серед основних робіт заплановано здійснити ремонт турбогенератора із заміною ротора, середній ремонт реакторної установки, ремонт каналів систем безпеки, капітальний ремонт ряду основного устаткування, а також роботи із продовження ресурсу обладнання. Заплановано здійснити також ряд заходів із реконструкції і модернізації згідно із комплексною програмою підвищення безпеки.
Під час проведення ППР -2012 на енергоблоці №2 планується залучити понад вісімдесят відсотків ремонтного персоналу ВП ХАЕС, а також працівників ВП «Атомремонтсервіс» та підрядних організацій. 
На засіданні штабу було окреслено основні завдання, які потребують вирішення для проведення якісного і вчасного ремонту. 

Джерело energoatom.kiev.ua

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую