ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

На Хмельниччині "орудують" шахраї

Суспільство 2185

Протягом останнього тижня троє подолян стали жертвами власної довірливості та безпечності.

 Чергові частини хмельницької міліції зафіксували повідомлення сільських жителів про вчинення відносно них шахрайств та грабежів, що характерно, у якості зловмисників виступали жінки зі смаглявим кольором шкіри у довгих спідницях. 
У Летичівському районі такі особи завітали до 70-річної пенсіонерки, яка тільки нещодавно поховала дочку, доглядала хвору онуку з особливими потребами та й від власних хвороб ледве по світу ходить. Зайди одразу оцінили ситуацію та сходу почали страхати жінку поробами. Старенька й сама давно впала у смуток та зневіру, тож повірила у бісівство та винесла на прохання шахрайок усі свої заощадження. А тим тільки й давай того — завернули 20 тисяч! гривень у хустину, кілька разів прочитали над ними «молитву», тричі розгортали, складали той клунок і, врешті, наказали жінці покласти його під подушку та спати на грошах аж три дні. Самі ж так і не подивилися на пір‘я, яке нібито збиралися купувати, та швиденько подалися з господи. Звісно, потерпіла замість грошей виявила у хустині нарізані папірці.
Ще одну пенсіонерку обікрали у Білогірському районі. На подвір‘я завітали незнайомі жінки, схожі за описом на попередніх, та запропонували придбати за вигідною ціною горіхів, коли ж бабуся звернула їх увагу, що в обійсті у неї не ростуть дерева горіха, попросили у тої напитися води. Селянка розповіла, що побачила зникнення грошей з шухляди столу, який стоїть аж у хаті, тільки через годину. ЇЇ ніби щось наштовхнуло перевірити свій грошовий запас. Жінка до цього часу не може оговтатись від нанесеної їй образи. Хоча винуватити потрібно тільки себе — підозрілих осіб пускати у двір не слід.
Забув про засторогу й 70-річний мешканець Полонського району, коли відчинив опівночі двері незнайомим чоловікові та жінці. Вони попросили показати дорогу у заплутаних вулицях села. Але як тільки господар вийшов на ганок, нічні зловмисники заштовхали його назад до хати та почали вимагати гроші. Хоч пенсіонер жив не сам, дві його дочки з особливими потребами нічим не змогли йому допомогти. Поки чоловік наглядав за потерпілим, жінка забрала з шафи 3,5 тисячі гривень. Пенсіонер одразу повідомив про подію синові, а той уже викликав правоохоронців. 
Наразі працівники міліції розшукують зловмисників, але громадянам, особливо пенсіонерам із сільської місцевості, варто було б бути обережнішими, не вступати у розмови з малознайомими особами, тим більше не пускати їх у свої господарства.


ЮЛІЯ АДАМІК

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую