ye-logo.v1.2

На Хмельниччині чоловік убив власну дружину через те, що … не подоїла козу

Суспільство 2969

Жорстоке вбивство сталося в одному із сіл Деражнянського району: чоловік до смерті побив дружину, з якою прожив у шлюбі більше 13 років.

Цю сім’ю не можна назвати зразковою, адже частим гостем тут був зелений змій. Варто тільки сказати, що 38-річний чоловік та його 33-річна дружина свого часу були позбавлені батьківських прав, і усі четверо їхніх дітей виховуються у дитячих будинках.
Ніхто в сім’ї не працював — перебивалися випадковими заробітками. От і того дня чоловік підгортав у сусіда картоплю і «прийняв на душу» чимало оковитої — за його словами, близько трьох літрів, а коли повернувся додому — одразу заснув. Прокинувшись, чоловік побачив на сусідньому ліжку сплячу дружину у не кращому від нього стані. «Господар» почав будити жінку і докоряти тим, що не подоїла козу. Та щось відказала невпопад…
Озвірілий чоловік стягнув дружину з ліжка і почав бити її руками і ногами в живіт, від чого у неї, за висновками експертів, стався розрив тонкого кишечника, що спричинило гостру кровотечу і смерть.
Зрозумівши, що накоїв, чоловік зателефонував до міліції, а сам ліг біля померлої дружини, обійняв її і заснув. В такому стані його і знайшли правоохоронці, які приїхали на виклик.
Наразі зловмисник перебуває в слідчому ізоляторі, проти нього порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Варто додати, що чоловік уже двічі притягувався до кримінальної відповідальності — за крадіжку і злочин, пов’язаний з наркотиками. Цього разу тюремні Ґрати зачиняться за ним надовго.


КАТЕРИНА ШУПРИГАН

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую