ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

«Mon Ami» – французька романтика і хмельницькі підвали

Суспільство 3093
Фото: автора

Здивувати хмельничан новим закладом харчування досить складно, враховуючи кількість останніх на квадратний кілометр

Яких кав’ярень, ресторанів, пабів у нас тільки нема: турецькі, грузинські, єврейські, польські і, звичайно ж, українські. Нещодавно у самісінькому центрі, на вулиці Подільській, з’явився ще й шматок Франції. Точніше самого її серця – Парижа. У кафе «Mon Ami» кожна деталь нагадує «бородатий» анекдот: «Так знову хочеться до Парижа… А що ти уже там був? Ні, уже одного разу хотів…».

Інтер’єр
Звичайно ж, усе витримано у елегантному, романтичному, з елементами розкоші стилі. Невеличкі затишні зали для зустрічей різного формату: ділові зі стільцями, романтичні з диванчиками, окрема зала для курців та звичайно ж, місця біля барної стійки. Скрізь французькі сліди: панорама, картини, милі дрібнички, і навіть сережки у вухах офіціанток у вигляді Ейфелевої вежі. Єдине що, на нашу думку, псує загальну картину – це відчуття підвалу, у якому власне і розташований заклад. Круті сходинки вниз і низька стеля хоч і створюють ефект відірваності від міської метушні, однак напружено «висять над душею». Компенсують цю незручність, особливо для людей не обділених зростом, хіба що комфортні меблі: м’які, обшиті бархатом дивани і зручні білі стільці.

Кухня
Одразу зазначимо, що у нібито французькому закладі чимало страв рідних, українських. Любителі поїсти «від пуза» можуть спокійнісінько насолодитися як вишуканими животиками лосося, так і свинячими вушками до пива, м’ясною мозаїкою, або навіть жульєном із курки чи морепродуктів. До речі, нібито французьку страву жульєн тут подають явно українськими порціями – не звичними малесенькими «мензурочками», а повноцінна тарілка улюблених грибочків із куркою. Коштує таке задоволення 24,50 гривні за 245 грамів. Загалом цінова політика коливається між середнім рівнем та вище середнього. До прикладу, супи коштують 16-18 гривень за 250-грамову порцію, один кілограм м’ясної мозаїки – 154 гривні, а салати з морепродуктами від 45 гривень. В асортименті, окрім різних страв із курятини, є ще телятина, свинина, і кролятина у різних комбінаціях. Є чимало салатів, холодних і гарячих страв, птиця-риба-м’ясо і все, що до них додається. Треба віддати належне, від кожної страви, окрім смачного задоволення можна отримати ще й естетичне.

Обслуговування
На момент наших відвідин заклад працював трохи менше місяця і офіціанти, як годиться, були досить уважні, не нав’язливі, але в міру переконливі. Попільничку змінювали майже після кожної випаленої моїм колегою цигарки, страви приносили вчасно, на запитання відповідали чемно, з’являлися, як і зникали нізвідки і в нікуди. Головне, щоб після певного часу роботи не поділася в нікуди уся ця оперативність, краса і посмішки.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую