ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

В Хмельницькому наркоторговців викрили «на гарячому»

Суспільство 2009

Прямо у центрі Хмельницького правоохоронці затримали «парочку» місцевих наркозбувачів - 37-річного чоловіка та 32-річну жінку.

До рук оперативних працівників відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків підозрювані потрапили із фрагментами «кольорових пігулок» - метанолом, зальною вагою більше 20 грамів, та п’ятиграмовим пакетиком марихуани...
Подружжя мало вже чималий досвід вживання наркотиків, неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності. Проходячи програму замісної терапії у лікувально-профілактичному закладі, вони вирішили підзаробити й взялися продавати свої ж «ліки».
Вилучений препарат вони отримували безкоштовно в медичній установі, вживали його самі, але й залишали частину для збуту іншим «хворим». Навіть під пильним оком медиків, які ретельно стежать, щоб ліки потрапили до ротової порожнини пацієнта, зловмисники примудрялись залишати таблетки неушкодженими і виносили їх за територію медустанови. А уже там розділяли «кайф» з іншими стражденними.
З’ясувалося, що їм вистачало й четвертої частини пігулки для денної норми. А для біль-менш рівного поділу, наркоторговці розмочували пігулку під язиком і уже потім ділили на дози. Вартість однієї частини коливалась у межах 50 гривень. 
Наразі за свої оборудки «парочці» доведеться відповідати перед законом за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», що карається позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Аліна АРНАУТ
ЮЛІЯ АДАМІК 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую