ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Made in Ukraine: новий вітчизняний бронетранспортер БТР-4Е (ФОТО)

Суспільство 4234
30-міліметрову автоматичну гармату виготовили На ХмельниччиніБронетранспортер БТР-4Е украЇнського виробництваБРТ-4Е  вже постачається в країни Близького Сходу
30-міліметрову автоматичну гармату виготовили На Хмельниччині. Фото: mil.gov.ua

Міністерством оборони України прийнято на озброєння новий сучасний вітчизняний бронетранспортер БТР-4Е, деталі до якого виготовляли у Кам'янці-Подільському.

Збройні Сили України отримали новий найсучасніший зразок озброєння, який за своїми технічними характеристиками не поступається закордонним аналогам, а за вогневими можливостями навіть перевищує їх.
Розробкою БТР-4Е займалось державне підприємство “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова” спільно із вітчизняними підприємствами оборонно-промислового комплексу.
- Створенню зразка БТР-4Е передувала тривала та кропітка робота вітчизняних конструкторів та профільних фахівців Міністерства оборони. За 5 років було створено принципово новий зразок озброєння, не притаманний досі традиційній школі вітчизняного танкобудування. Це – базова платформа для подальшого створення лінії різних модифікацій даної військової техніки, - зазначив директор Департаменту розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України Андрій Артюшенко.
Він наголосив, що це перше важливе досягнення за всю історію вітчизняного оборонно-промислового комплексу в галузі створення легкоброньованих бойових колісних машин. БТР стовідсотково виготовлено та оснащено вітчизняними комплектуючими виробами та зразками зброї, такими як 30-міліметрова автоматична гармата ЗТМ-1 виробництва Кам’янець-Подільського заводу точної механіки, протитанковим ракетним комплексом виробництва Київського конструкторського Бюро “Луч”, гранатометом КБА-117 виробництва КБ “Артилерійське озброєння”, кулеметом виробництва Київського заводу “Маяк” та іншими господарюючими суб’єктами. Зазначені зразки озброєння об’єднані в єдину систему керування вогнем, створену також вітчизняними виробниками.
Даний вид військової техніки серійно виготовляється та вже постачається в країни Близького Сходу. Створення та освоєння серійного виробництва даного бронетранспортеру дозволить Україні зайняти лідируючі позиції на світовому ринку легкоброньованих бойових колісних машин.

Джерело:  Міністерство Оборони України

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую