ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

На Хмельниччині за незаконну перевірку підприємства звільнили інспектора праці

Суспільство 2835

Прокуратура Хмельниччини відреагувала на законність перевірок підприємців: інспектора праці звільнено з посади

На телефон «гарячої лінії» прокуратури Хмельницької області надійшло два повідомлення від приватних підприємців Кам’янеччини та Старокостянтинівщини про те, що відповідно представники податкової міліції та управління праці і соціального захисту населення без належних повідомлень та направлень розпочали перевірку цих підприємців.
Прокуратурою області організовано оперативну перевірку за вказаними повідомленнями та встановлено наступне.
Працівниками відділу податкової міліції Кам’янець-Подільської ОДПІ розпочато перевірку приватного підприємця І., котра, за заявою мешканця міста, здійснює господарську діяльність без належних дозвільних документів та з порушенням трудового законодавства. Як з’ясувала прокуратура, податкова перевірка проводиться за наявності направлення та згідно із вимогами закону.
З приводу перевірки кафе-бару в м.Старокостянтинів, то міжрайонною прокуратурою виявлено, що заклад перевіряв інспектор територіальної держінспекції з питань праці в області неправомірно: самовільно та без відповідного направлення. Цьому інспектору за такі ж порушення уже було оголошено догану за документами реагування міжрайпрокуратури. На даний час в ході прокурорської перевірки його звільнено із займаної посади.
Нагадуємо, у прокуратурі Хмельницької області діє телефон «гарячої лінії» 75-51-14, на який громадяни та суб’єкти господарської діяльності можуть повідомляти прокуратуру про факти протиправних дій з боку контролюючих та правоохоронних органів.


Прес-служба прокуратури Хмельницької області 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую