ye-logo.v1.2
4 Червня, 2020

Реєстрацію домашніх тварин запроваджують в Хмельницькому

Суспільство 9095
В Хмельницькому проводиться реєстрація котів та собак Фото biology.kiev.ua
В Хмельницькому проводиться реєстрація котів та собак Фото biology.kiev.ua

Обов’язковій реєстрації підлягають собаки. Коти - за бажанням. Коштує це 22 гривні

З метою обліку та запобігання зростання чисельності безпритульних тварин, відповідно до концепції регулювання чисельності тварин у місті Хмельницькому, в обласному центрі запроваджено низку заходів. Зокрема, затверджено Правила утримання тварин у м. Хмельницькому, в комунальному підприємстві “Спецкомунтранс” створено структурний підрозділ – Центр поводження з тваринами, який здійснює реєстрацію домашніх тварин. Реєстрація тварин передбачає створення анкет на кожну тварину, занесення анкет до єдиної міської електронної бази даних, видачу посвідчень на тварин. На створення Центру поводження з тваринами з міського бюджету цьогоріч виділено 53,5 тис.грн.
Відповідно до Правил утримання домашніх тварин у місті Хмельницькому особи, які утримують домашніх тварин, зобов’язані зареєструвати їх у комунальному підприємстві “Спецкомунтранс”.
За інформацією Центру поводження з тваринами обов’язковій реєстрації підлягають собаки, котрі утримуються фізичними або юридичними особами і перебувають на території міста Хмельницького. Реєстрація котів проводиться за бажанням власника. Від внесення плати за реєстрацію та перереєстрацію собак звільняються інваліди по зору, для яких собака слугує поводирем.
Реєстрація проводиться одноразово і вважається дійсною протягом усього життя тварини.
Вартість реєстрації тварини складає 22,00 грн.
Для реєстрації тварини власнику необхідно мати паспорт громадянина України (власника тварини), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), ветеринарний паспорт тварини, родовід або метрику тварини (якщо є), фото тварини (за бажанням).
Постановою КМУ від 09.07.2002 р. №944 визначено породи собак, відповідальність власників яких підлягає обов’язковому страхуванню. У разі відсутності договору страхування реєстрація собак не проводиться.
Порушення вимог Правил утримання домашніх тварин тягне за собою адміністративну та/або кримінальну відповідальність згідно з вимогами чинного законодавства України.
Пункт реєстрації: ХКП “Спецкомунтранс”, Центр поводження з тваринами, вул. Толстого, 1. Час роботи: вівторок з 14.00 до 19.00, п’ятниця з 9.00 до 16.00. Телефон для довідок: 65-14-99.
Аналіз ситуації у сфері поводження з домашніми та безпритульними тваринами дає можливість зробити висновок, що зростання чисельності безпритульних тварин відбувається за рахунок двох чинників — розмноження безпритульних тварин та надходження домашніх тварин, які втратили господарів. Досягти зменшення чисельності безпритульних тварин можливо лише впливаючи на джерела поповнення популяції тварин, насамперед на розмноження тварин, а також на поповнення популяції за рахунок домашніх тварин.

 khmelnytsky.com

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую