ye-logo.v1.2

“Правда Богдана Хмельницького” - героїчна драма до 75-річчя нашої області

Суспільство 2503

Це сценічна версія відомого українського режисера-постановника Олександра Саркісьянца, до якої він додав трішки містики та власного бачення.

За словами заслуженого артиста України Ігоря Сторожука, який виконує головну роль — українського гетьмана Богдана Хмельницького, ця постановка покликана показати велич українського народу, підняти його національний дух. “Важко було втілювати на сцені історичний образ, передати фізичний стан героя, його внутрішні переживання так, щоб глядач повірив. Це доволі філігранна робота, до якої я ретельно готувався, намагаючись якомога більше дізнатися про життя гетьмана. Сподобалася містична сцена — захист героя від темних сил під час сну, де режисер, фактично, зіграв за мене”, - зізнається пан Сторожук.
“Це наймасштабніша творча робота усього колективу за останні роки. Проект втілений на державне замовлення спеціально до ювілею створення Хмельницької області, - зазначив директор Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького, заслужений працівник культури України Петро Данчук. - У постановці ми використали музику Миколи та Богдана Балемів, також у виставі були задіяні учасники “Козаків Поділля” та буквально весь творчий колектив театру. Вважаю, ми впоралися з покладеним на нас завданням. А що вийшло — судити глядачам”.
До речі, прем'єра вистави відбудеться 22 вересня о 15.00.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую