ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Колектив проти повернення стоматолога Свестуна на посаду

Суспільство 3026

Про це йдеться у листі, який представнки колективу комунального закладу «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» принесли до редакції.

«Стоматологи області шоковані вироком суду, – йдеться у листі-зверненні. – З одного боку він визнаний суддею, як хабарник та шахрай, а з іншого – представник Феміди виносить рішення, яким пана Свестуна повністю амністують, та ще й поновлюють на посаді».
Нагадаємо, головного лікаря затримали у січні минулого року за одержання хабарів у розмірі понад 135 тис. грн. хабарів (всього 53 епізоди) за погодження документів про відповідність стоматологічних кабінетів необхідним вимогам. А вже у липні того ж року, прокуратура області направила кримінальну справу до Хмельницького міськрайонного суду. Згідно з вироком, головного стоматолога області та його співучасницю, визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб), та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки та 1 рік 6 місяців відповідно. Однак, на підставі Закону України «Про амністію у 2011 році» засуджених звільнено від покарання.
«Колектив КЗ «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» обурений рішенням Хмельницького міськрайонного суду і категорично заявляє, що не допустить до виконання обов'язків головного лікаря закладу шахрая (що доведено судом), хабарника, злодія, наклепника та інтригана» – йдеться у листі. За словами лікарів, усі діяння стоматолог Свестун здійснював брутально, будучи впевнений у своїй безкарності, називаючи прізвища посадовців області та України, які, нібито, ставлять йому ці завдання та повністю його підтримують. Колектив рішуче налаштований не допустити повернення на посаду головного лікаря Хмельницької стоматологічної поліклініки Романа Свестуна.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую