ye-logo.v1.2

Такого майдану Хмельницький ще не бачив!

Суспільство 2736 1

У вівторок тисячі підприємців вийшли під стіни Хмельницької облдержадміністрації на знак протесту проти нового Податкового кодексу.

Ще тисяча хмельничан в той час, пліч-о-пліч з підприємцями з усієї країни, пікетували Верховну раду.

«Владо, пам'ятай, хто тебе годує!», «Ні — податковому рабству» - з такими гаслами люди вийшли захищати свої робочі місця, вимагаючи відміни кабальних законів, відставки уряду та керівництва області. Скандуючи «Губернатора до народу!» хмельничани знесли двері обласної адміністрації, аби зустрітися з ним віч-на-віч. Натиск підприємців стримали правоохоронці та обіцянки, що пан Ядуха «от-от приїде». Минули години, та Василь Ядуха на поклін до тисяч хмельничан так і не з'явився.

Учасники акції протесту заявили, що їхні вимоги на сьогодні вже змінилися. Якщо раніше вони сподівалися на можливість компромісу при ухваленні Податкового кодексу, то тепер розуміють, що влада всі пропозиції бізнесу не сприймає. Тому учасники протесту вимагають відкласти ухвалення цього варіанту Кодексу доти, доки не буде розроблено нового, але вже за участю підприємців.
«Усі наші пропозиції, які ми розробляли з підприємцями, так і залишилися в запилених шухлядах нашої обласної адміністрації, - заявила Надія Кнець, голова профспілки малого та середнього. - Ані губернатор, ані його заступники, не направили жодної пропозиції, висунутої тисячами хмельницьких підприємців, на розгляд до уряду. Так влада оголосила нам війну. І в ній буде один переможець. І це буде народ!»


Відео - http://biznes.km.ua/

 

Коментарі:

Сашко 16.11.2010 17:22

Фото та відео з акції протесту тут: http://biznes.km.ua/onenews/Pidpriyemci-shturmuvali-Hmelnicku-ODA.html

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую