ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вишкіл рятувальників

Суспільство 1869

Рятувальники МНС провели навчання на хімічно-небезпечному підприємстві.

Днями рятувальники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини ТУ МНС у Хмельницькій області провели комплексне тактичне навчання з ліквідації наслідків аварії на хімічно-небезпечному підприємстві ТОВ «Городокконсервмолоко», що в м. Городок. Про це повідомляють у Територіальному управлінні МНС України у Хмельницькій області. 

За тактичним задумом, внаслідок розгерметизації ресивера з рідким аміаком в приміщені компресорного цеху підприємства стався витік 1-ї тонни небезпечної хімічної речовини. Один із працівників підприємства отруївся парами аміаку та потребував медичної допомоги. Хмара газоподібного аміаку загрожує мешканцям навколишніх житлових будинків. 

Першими до ліквідації умовної аварії приступили аварійні ланки підприємства, які перекрили трубопроводи з аміаком для недопущенню розвитку аварії. За підвищеним номером виклику до місця події прибуло 2 пожежно-рятувальних відділення співробітників МНС та служби взаємодії району.

Рятувальники оперативно ліквідовували умовну аварію, осадили хмару газоподібного аміаку та надавали потерпілому невідкладну медичну допомогу. 


Загалом навчання пройшли успішно, рятувальники довели свою готовність діяти за призначенням, а усі задіяні служби мали нагоду відпрацювати на практиці спільні дії щодо ліквідації наслідків хімічної аварії.

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую