ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

На Хмельниччині трапляються неточності у списках виборців

Вибори 2063
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

Про це повідомляють читачі, «ОПОРА» та Комітет виборців України

Як повідомляє Незалежний громадський портал, спостерігачі обласного осередку Комітету виборців України фіксують випадки некоректної роботи держреєстру виборців.
Зокрема, за словами керівника обласного осередку КВУ Юрія Ануфрієва, у селі Маків Дунаєвецького району не змогли проголосувати кілька осіб, які на час виборів відпочивають у місцевому санаторії.
“Ці люди проживають у Новоград-Волонському Житомирської області. Вони заздалегідь написали заяви за місцем реєстрації, що мають намір голосувати у Макові. Але не змогли сьогодні проголосувати, бо їхніх прізвищ не виявилося в уточнених списках виборців. Люди дуже обурені. Я вважаю, що це халатність посадовців держреєстру”, – зазначив Юрій Ануфрієв.
Активісти громадянської мережі «ОПОРА» також повідомляють про неточності у списках. Так, у Хмельницькому на ДВК № 681488, що у театрі імені М. Старицького, хмельничанка Лариса Нечипоренко заявила про внесення у список виборців її сестри, котра понад десять років мешкає у Російській Федерації.
Однак начальник відділу ведення державного реєстру виборців Хмельницької міської ради Олег Торкало повідомив, що хмельничанки з таким ім"ям, як Лариса Нечипоренко, взагалі не існує. Деталі ситуації уточнюються.

Кілька повідомлень про помилки у списках виборців надійшло і від читачів ye.ua.

"У списках я вписана під дівочим прізвищем, хоча півроку тому одружилася і змінила його. Бюлетеню мені не дали, - розповідає хмельничанка. - Чому списки виборців не перевіряють ті, хто має цим займатись!"

Кілька хмельничан також повідомили, що не знайшли себе у списках.

Нагадаємо, якщо ви стали свідком порушення на виборчій дільниці чи володієте інформацією, яку варто оприлюднити, подати її можна за телефоном 067-380-77-60 чи на електронну скриньку info@ye.ua.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую