ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

У південних районах Хмельниччини голосують спокійно і з… дітьми

Вибори 2276

Станом на 17 годину у Городоцькому районі проголосувало трохи більше 50% виборців, у Ярмолинецькому – майже 60%.

Загалом в південних районах Хмельницької області, Городоцькому, Ярмолинецькому, Кам‘янець-Подільському та Чемеровецькому, вибори проходять спокійно, без особливих порушень, якщо вірити членам комісій та міжнародним спостерігачам.
Спостерігачі від місії ОБСЄ, що спостерігали за перебігом голосування у південних районах, коментарі давали неохоче, але зазначили, що особливих порушень не було. Люди, що їх супроводжували, повідомили про дрібні порушення. Наприклад, десь не було плакатів про одного із кандидатів, виборці заходили до кабінок разом з дітьми тощо.
У Городоцькому районі члени чотирьох ДВК повідомили, що перші особи міста і району проголосували. Старожили, які не вперше працюють у дільничих комісіях, зазначають, що виборець став значно активніший та молодший. На кількох дільницях, які розташовані в центрі міста, невеликі черги були ще до 8 години. Членам комісії довелося запускати людей на голосування по 10 осіб.
В Ярмолинецькому районі вибори теж минають спокійно. Члени кількох ДВК зазначають, що багато виборців приходять сім‘ями, з маленькими дітьми.
Члени однієї з дільниць в центрі розповіли, що були готові до провокацій чи неприємних сюрпризів через напружену ситуацію, що склалася в районі. Однак зазначають, що все спокійно.
«Чи є призначений голова РДА, чи немає, насправді на виборчий процес це впливає мало. Більшість членів виборчих комісій працюють не перший рік, свою роботу знають», - повідомляє один із громадських спостерігачів пані Людмила.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую