ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

"Опора": на ДВК їли, пили і… не спали

Вибори 2863

Спостерігачі громадської мережі розповіли про підсумки виборчої кампанії.

Порушень, які вплинули б на процес чи результати голосування, не було. Однак ці вибори відзначилися дрібними і не дуже курйозами.

«У члена однієї з дільничних виборчих комісій був день народження. Наші спостерігачі повідомили, що, поки тривало голосування, члени комісії «відбули три столи, як у ресторані». На іншій ДВК чоловік прийшов на виборчу дільницю із… вилами! Його не хотіли пускати до приміщення для голосування», – повідомив представник «Опори» Андрій Попик.

За його словами, в одному із сіл Хмельницького району члени комісії перестаралися із заповненням документів, і внесли неточні дані у всі 75 протоколів. У Деражнянському районі «щедрі» члени однієї комісії позичали свої бланки протоколів сусіднім ДВК.

Хоча, щодо протоколів, то були, за словами Андрія Попика, й серйозніші порушення. Майже на усіх дільничних виборчих комісіях, до прикладу, спостерігачам відмовлялися надавати копії протоколів, посилаючись на окружкоми, які нібито заборонили це робити.

Серед більш серйозних – нелюдські умови, в яких члени дільничних виборчих комісій чекали своєї черги на переписування уточнюючих протоколів безпосередньо на окружній виборчій комісії.

«Згідно з законом, переписувати протоколи не на ДВК, у присутності усіх членів, а на ОВК – це порушення, але, виходячи із людської логіки, ситуація досить таки виправдана. Члени окружкомів й так не сплять уже другу добу, а про правоохоронців, які охороняють сейфи на ДВК, годі й казати. Вони, мало того, що вже четверту добу підряд працюють, так ще й сплять безпосередньо у приміщенні дільничних комісій, адже охороняють сейфи з бланками», – повідомив Андрій Попик.

Більше інформації про перебіг голосування на Хмельниччині – у рубриці "Вибори"

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую