ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Вибори по-чесному

Вибори 2562
Фото: автора

Кандидат у народні депутати України від 188-го виборчого округу, самовисуванець Сергій Лабазюк засвідчив намір вести чесну кампанію. Днями він підписав меморандум про співпрацю із громадським рухом «Чесно».

Цей символічний меморандум є першим етапом до прозорості кандидатів, які балотуються в нардепи, пояснили в «Чесно». Рух постійно контролює діяльність та перевіряє доброчесність народних обранців, а на своєму сайті публікує результати перевірки кожного з обраних народом.
«Після революції гідності в нас має проходити все прозоро та чесно. Саме тому підписав меморандум і буду дотримуватися кожного пункту документу, – пояснив Сергій Лабазюк. – Я готовий до відкритої співпраці з громадою, ніколи ні від кого не ховався і не збираюся цього робити, бо всі ці роки працював заради блага подолян».
У «Чесно» вітають таке бажання зі сторони політиків. «Ми раді, що кандидати і депутати відкриті до співпраці», – зазначив представник руху «Чесно» у Хмельницькій області Олег Черненко.
Відтак, Сергій Лабазюк, як кандидат в нардепи, взяв на себе зобов’язання оприлюднити на власному сайті й надати для аналізу руху «Чесно» повну автобіографію, відкрити майнову декларацію за 2013 рік, оприлюднити проміжний звіт про надходження коштів виборчого фонду кандидата та їх використання в рамках виборів та інформацію про джерела коштів, використаних для формування виборчої застави кандидата.
Також, підписавши меморандум, він зобов’язався дотримуватись вимог «доброчесності». Серед них: персональне голосування в сесійній залі парламенту, збереження політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, дотримуватися вимог законодавства щодо захисту прав людини та норм антикорупційного законодавства.
Сергій Лабазюк переконаний: так має вчинити кожен претендент на депутатство – чи то до Верховної Ради, чи до місцевих рад.
«Цей меморандум стане так званим детектором чесності. А про тих, хто відмовиться підписувати документ, можна буде робити відповідні висновки», – зауважив політик.

Марія РОСЕЦЬКА.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую