ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Президентський кандидат підписав меморандум з «Чесно»

Вибори 2204
Фото: автора

Денис Москаль цього тижня підписав меморандум із рухом «Чесно» засвідчивши, що має намір вести вибори справді чесно.

Документ передбачає, що кандидати в народні депутати України беруть на себе зобов’язання демонструвати відкритість перед виборцями, оприлюднити на власному сайті та надати для аналізу руху «Чесно» свою автобіографію, майнову декларацію, проміжний фінансовий звіт за п’ять днів до закінчення виборчих перегонів у якому вказати звідки надійшли кошти на виборчу кампанію. Також меморандум передбачає звітність депутатів й за витрачені кошти. Оприлюднити їх кандидати-підписанти обіцяють за 10 днів до дня голосування. Однак фінансовою звітністю обіцянки, записані у меморандумі, не обмежилися.
В разі обрання, кандидати, які підписали меморандум обіцяють голосувати виключно персонально, відвідувати усі засідання сесій та працювати в комітетах, зберігати політичну позицію та дотримуватися вимог законодавства.


«Ви допомагаєте людям розібратися де пропаганда, а де правда. Ви робите вибір людей чесним», – зазначив Денис Москаль.
«Нам приємно коли кандидати самі виходять на зв'язок, пропонують підписати меморандум. Сподіваюся, що так само швидко як ви погодилися підписати меморандум, ми отримаємо від вас усі необхідні дані», – підсумував підписання документу представник руху «Чесно», Олег Черненко.

Автор Марія РОСЕЦЬКА.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую