ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Вибори міських голів: вже маємо трьох офіційних переможців

Вибори 4001
У Славуті та Волочиську будуть нові-старі мери, а ось у Красилові - новий очільник
У Славуті та Волочиську будуть нові-старі мери, а ось у Красилові - новий очільник. Фото: автора

Центральна виборча комісія оприлюднила результати виборів міських голів у чотирьох містах області.

У Хмельницькому, вже офіційно, затверджені результати голосування за кандидатів на посаду міського голову. На сайті ЦВК опубліковано, що в обласному центрі призначено другий тур. А Хмельницька міська виборча комісія оприлюднила свою постанову про результати виборів Хмельницького міського голови. Згідно якої найбільшу кількість голосів виборців набрали відповідно Симчишин Олександр  Сергійович – 21554 голосів виборців, що становить 24,17%, та Чернилевський  Костянтин Іванович – 21016 голосів виборців, що становить 23,57%.

Окрім цього, Хмельницька виборча комісія призначила повторне голосування з виборів Хмельницького міського голови на 15 листопада 2015 року.

Щодо інших міст області, то є вже офіційні результати виборів у інших містах. Так, у Красилові міським головою обрано Анатолія Жовтана, який був висунутий «Блоком Петра Порошенка «Солідарність». Анатолій Іванович, якому 52 роки, , є начальником юридичного бюро ДП ПАТ «Оболонь Красилівське».

А ось у Славуті новим мером став… діючий міський голова 52-річний Василь Сидор. Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» здобув перемогу, як самовисуванець.

На перших виборах об’єднаних громад у Волочиській міській громаді перемогу здобув мер Волочиська Костянтин Черниченко. Костянтин Володимирович, якому 21 жовтня виповнилося 44 роки, «штурмував» крісло голови Волочиської громади, як самовисуванець.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую