ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Жіночі змагання: за право очолити Антонінську громаду боряться дві кандидатки

Вибори 2586
На виборах в Антонінах змагатимуться двоє кандидаток
На виборах в Антонінах змагатимуться двоє кандидаток. Фото: andy-travel.com.ua

Депутати Антонінської селищної ОТГ балотуються 86 кандидатів.

На Красилівщині найближчої неділі відбудуться вибори у двох об'єднаних територіальних громадах. Керувати Красилівською міською громадою забажало аж шестеро кандидатів. А от на посаду селищного голови Антонінської громади всього висувається лише дві ... кандидатки. Про це повідомляють у Громадській мережі "ОПОРА".

Від об'єднання «Самопоміч» на вибори іде місцева волонтерка та з 2015 року – директорка Рублянської загальноосвітньої школи, Валентини Пасічник. Кандидатка працювала вчителем німецької мови Зеленецької школи. А з 2006 по 2010 рік була селищною головою Антонін.

Знову очолювати Антонінську громаду і надалі хоче нинішня голова селищної ради Наталія Кондратюк, яка обіймає цю посаду з 2010 року. Перший термін перебування на посаді Наталії Анатоліївна була позапартійною. А вже у 2015 році висувалась від політичної партії «За конкретні справи». Від цієї ж політичної сили кандидатка йде на вибори 29 жовтня.

Задекларувала Наталія Андріївна будинок та три земельних ділянки в Антонінах, заробітну плату отриману за основним місцем роботи у 82 344 гривень, дохід від надання майна в оренду СТОВ "Довіра" 4 508 гривень. Чоловік Ігор Кондратюк по довіреності користується автівкою “Renault Kangoo”,я ка є власністю іншої особи. За основним місцем роботи у Антонінській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат — 137 307 гривень та 300 гривень від профспілки.

Варто зазначити, що у депутати Антонінської селищної ОТГ балотуються 86 кандидатів із шести політичних партій. Є серед них і двоє самовисуванців. Лідер по кількості кандидатів ВО “Батьківщина” - 22, трохи менше іде від Радикальної партії Олега Ляшка — 19. Об'єднання “Самопоміч” та партія “За конкретні справи" висувають по 15 осіб, ще 11 кандидатів йдуть від “Укропу” і лише двоє від БПП. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую