ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

В одній із громад Хмельниччини вибори під загрозою зриву

Катерина ДЯДЮК Вибори 1339
Є ризик, що вибори не відбудуться
Є ризик, що вибори не відбудуться. Фото: kvedomosti.com

Про це повідомила голова ТВК.

У Слобідсько-Кульчієвецькій громаді можуть не відбутися вибори. Про це громадянську мережу «Опора» повідомила голова сільської виборчої комісії Ірина Кармаш. З її слів, вибори у громаді – під загрозою зриву, оскільки сільський голова вчасно не погодив єдиний кошторис, а відтак ТВК не змогла отримати в казначействі гроші на організацію виборів.

«Сільський голова був відсутній на робочому місці, хоча й не перебував у відпустці, а на її телефонні дзвінки не відповідав. Таким чином, єдиний кошторис було погоджено лише о 12:00 годині 25 жовтня 2017 року. На даний час документи вже подані до казначейства, проте затримка у фінансуванні вже призвела до порушення законодавства. Так, територіальна виборча комісія замовила друк бюлетенів, проте без попередньої плати друкарня відмовила у друці бюлетенів. Таким чином бюлетені буде надруковано лише в п’ятницю, а передачу дільничним виборчим комісіям здійснено лише в суботу за день до голосування. Також неоплаченими залишаються перерахунки на паливо для автомобілів які забезпечуватимуть транспортування бюлетенів дільничними виборчими комісіями та витрати на канцелярські товари», – йдеться у повідомленні.

Водночас спостерігачі «Опори» зв’язалися із сільським головою Русланом Нестеровим, який є ще й кандидатом на посаду голови ОТГ. І в свою чергу той зазначив, що з його боку жодних проблем не було – ситуація виникла з вини голови ТВК. Руслан Нестеров повідомив, що увечері 24 жовтня Ірина Кармаш перероблювала кошторис, а його у цей час вже не було на робочому місці. Також він зазначив, що жодних телефонних дзвінків від неї не отримував.

Примітно, що голова ТВК і сільський голова представляють одну політичну силу.

Читайте також: Жіночі змагання: за право очолити Антонінську громаду боряться дві кандидатки

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую