ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

«ОПОРА» зафіксувала підкуп виборців на виборах об’єднаних тергромад у Хмельницькій області

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Вибори 4668
За словами Андрія Попика, представники ОПОРИ стежитимуть за виборами в ОТГ і в день голосування. Де саме - тримають у таємниці
За словами Андрія Попика, представники ОПОРИ стежитимуть за виборами в ОТГ і в день голосування. Де саме - тримають у таємниці. Фото: автора

Продуктові набори роздавали в Хмельницькому районі.

Вже цієї неділі, 29 жовтня, в семи об’єднаних територіальних громадах області, пройдуть вибори до сільських рад. А сьогодні, 26 жовтня, представники громадянської мережі «ОПОРА», яка здійснює спостереження за виборами, заявили, що зафіксували факт підкупу виборців.

«Була інформація, що в межах Олешинської громади по селам одна з політсил та один із кандидатів розвозять продуктові пакети, - заявив координатор громадського спостереження «ОПОРИ» за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик. – Але підтвердження цього ми не мали. Доказів не було. І ось вчора (26 жовтняавт.) з села Велика Калинівка повідомили, що їздить авто, з якого роздають продуктові набори певним людям».

Представники «ОПОРИ» виїхали в село, де знайшли цей автомобіль та викликали поліцію.

«Такий факт і справді зафіксований, - каже начальник відділу поліції Хмельницького району Василь Птащук. – Цей пакунок принесли місцевій жительці. У своїх поясненнях жінка пояснила, що отримала пакет від однієї кандидатки, яка, даруючи пакунок, сказала, що була б вдячна, якби та за неї проголосувала. Сама ж кандидатка цього не заперечує, але каже, що такий факт був лише раз. Нині наші працівники встановлюють, чи це був поодинокий випадок, чи ні».

«У пакеті були пляшка олії, дві пачки цукру, макарони, два кілограми борошна та дві пачки круп», - продовжує Андрій Попик. Та додає, що кандидатка від ВО «Батьківщина».

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Всього депутатами семи об’єднаних територіальних громад в області виявили бажання стати 1054 людей. Утім, були випадки, коли деякі кандидати навіть не знали, що йдуть на вибори. «Деякі з них, як виявилося, взагалі проживають у Німеччині, - каже Андрій Васильович. – У нас є підтверджуючі документи, які ми передали правоохоронцям».

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Нагадаємо, на виборах до Олешинської сільської об’єднаної територіальної громади, представники «ОПОРИ» нещодавно зафіксували факт розповсюдження агітації за кандидатку на посаду голови ОТГ без вихідних даних та в неналежних місцях.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую