ye-logo.v1.2
7 Липня, 2020

Понад півтисячі подолян змінили місце голосування: як це зробити

Вибори 1362
Вибори відбудуться 21 липня
Вибори відбудуться 21 липня. Фото: з архіву

Сотні мешканців інших регіонів проголосують на Хмельниччині.

Упродовж першого місяця виборчої кампанії тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси 572 мешканці Хмельницької області. Як зазначає громадська мережа «ОПОРА», 164 із них здійснюватимуть волевиявлення – в межах регіону. Натомість на Хмельниччині поки що мають намір голосувати 363 жителі інших областей.

«Найбільше жителів області з тих, хто вже змінив місце голосування, підуть на вибори в Києві – 92 виборців. За інформацією на останній день червня, на Вінниччині віддаватимуть свій голос 5 мешканців Хмельниччини, у Волинській області – 3, в Дніпропетровській – 4, Донецькій – 10, Житомирській – 6, Закарпатській – 7, Запорізькій – 5, Івано-Франківській – 3, Київській – 28, Луганській – 56, Львівській – 15, Миколаївській – 2, Одеській – 25, Рівненській – 4, Сумській – 17, Тернопільській – 4, Харківській – 32, Херсонській – 69, Черкаській – 6 та у закордонному виборчому окрузі –15», - пише «ОПОРА».

На дільниці в Хмельницькій області уже змінили місце голосування 363 жителі інших регіонів. Найбільше їх з Донецької, Луганської, Вінницької, Харківської, Київської областей.

У Хмельницькому, як і по всій Україні, змінити адресу місця голосування можна до 15 липня. Про це повідомив Олег Торкало, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Хмельницької міської ради.

«Щоб змінити місце голосування, хмельничанам потрібно прийти до органу ведення Державного реєстру виборців і написати відповідну заяву. При собі мати паспорт громадянина України. Документи про необхідність зміни місця голосування на цих виборах не потрібні. Зробити це можна щодня, ми працюємо і у вихідні. Громадянин, який змінює адресу волевиявлення, зможе проголосувати лише за партійними списками», - розповідає Олег Андрійович.

У місті Хмельницький відділ ведення Державного реєстру виборців розташований у приміщенні міськради (вулиця Гагаріна, 3, кабінети 206 та 220, тел. 65-64-50, 72-08-19). Працює відділ щодня, без вихідних, з 9.00 до 18.00, а в п’ятницю з 9.00 до 17.00.

Відділи ведення Державного реєстру виборців в Хмельницькій області.

Читайте також: Влаштовують концерти та вручають дипломи: як агітують кандидати у нардепи на Хмельниччині

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую