ye-logo.v1.2

Політична реклама Оприлюднили результати соцопитування на окрузі №187

Вибори 2466
Нагадаємо, вибори до парламенту відбудуться 21 липня
Нагадаємо, вибори до парламенту відбудуться 21 липня

Соціологічна компанія «Інмарк-Інформація та маркетинг» провела зріз передвиборчих вподобань.

Серед мажоритарних кандидатів лідерами на окрузі №187 (серед тих, хто голосуватиме та визначилися) є кандидат від ВО «Батьківщина» Вячеслав Неволько (22,7%), висуванець від партії «Слуга Народу» Микола Стефанчук (21,4%), кандидат від ВО «Свобода» Віталій Діденко (14,6%) і самовисуванець Сергій Мельник (11,1%). Такі дані ТОВ «Інмарк-Інформація та маркетинг», яке проводило опитування з 10 по 15 липня.

Кандидати Вячеслав Неволько (ВО «Батьківщина») та Микола Стефанчук («Слуга Народу») є найбільш впізнаваними на окрузі – 75% і 71% респондентів (відповідно) їх знають. Найбільш позитивно (сума «скоріше» та «однозначно позитивно») ставляться до Анатолія Собко (самовисування) – 48%, Сергія Мельника (самовисування) – 40%, Аліни Коваль («Голос») – 39%, Вячеслава Неволько (ВО «Батьківщина») та Віталія Діденко (ВО «Свобода») – по 38%.

Дослідження було проведене методом персоналізованих інтерв’ю (face-to-face) на території виборчого округу №187 (м. Хмельницький): вибірка склала 1207 осіб, похибка вимірювання +/- 2,9%. Опитування є репрезентативним за віком та статтю.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую