ye-logo.v1.2

У Кам’янець-Подільському районі перераховують голоси виборців

Вибори 5844
Голоси перерахують на двох дільницях
Голоси перерахують на двох дільницях. Фото: ілюстрація з сайту unian.ua

В окружній виборчій комісії кажуть – є невідповідності.

Офіційна причина перерахунку голосів – невідповідність даних протоколів. Як повідомила сайту «Є» голова окружної виборчої комісії №193 Наталя Галагодза, виборчі протоколи перераховуватимуть із двох ДВК.

«Перерахунок голосів буде по двох дільничних виборчих комісіях. Причина – невідповідність даних протоколів у графі «кількість виборчих бюлетенів для голосування, які не підлягають врахуванню», – повідомила голова ОВК№193.

За її словами, заявки від кандидатів на перерахунок не поступали, а на запитання чи перерахунок ініціювала ОВК, Наталя Галагодза відповіла «так».

«Заявок ні від кого не було. У них (ДВКавт.) помилка в протоколі. І помилка така, яка законом передбачає перерахунок», – повідомила голова ОВК.

Як повідомив сайту «Є» представник Комітету виборців України у Хмельницькій області Юрій Ануфрієв, виборчі дільниці, по яких перераховуватимуть голоси знаходяться одна в місті Кам'янець-Подільський, а одна в районі. 

Нагадаємо, згідно із офіційними даними центральної виборчої комісії, спочатку на окрузі №193 лідирував діючий нардеп Володимир Мельниченко, а згодом більшість голосів набирав Ігор Марчук. Але ще й досі (станом на 13:40 - авт), на цьому окрузі опрацьовано і внечено на сайт ЦВК 98,14% голосів. 

 

Читайте також: Нові та старі обличчя: як змінилися лідери-мажоритарники на округах Хмельниччини
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую