ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2020

Політична реклама Завдання нової місцевої влади – зробити місто без околиць, - Інна Ящук

Вибори 820
Я, як і кожен хмельничанин, попри суттєві зміни, щодня бачу проблеми рідного міста, - Інна Ящук
Я, як і кожен хмельничанин, попри суттєві зміни, щодня бачу проблеми рідного міста, - Інна Ящук. Фото: надані пресслужбою кандидатки.

Порядок та комфорт на вулицях, у транспорті, фінансах, будівництві, а також безпека громадян, належна підтримка освіти, промисловості, житлово-комунального господарства, соціальний захист населення

Такі цілі ставить Інна Ящук, кандидатка на посаду Хмельницького міського голови.

«Я хочу, щоб Хмельницький був містом для людей, незалежно від походження, поглядів чи віку, щоб міська влада вкладала більше коштів у хмельничан – у їхню освіту, безпеку, транспорт, чистоту і охайність вулиць. Люди мають бачити зміни вже і відчувати комфорт від життя у рідному місті. Особливу увагу ми приділимо незахищеним верствам населення, які потребують нашої підтримки», – зазначила Інна Ящук.

Кандидатка активно зустрічається та спілкується з городянами. Вони радо діляться тими проблемами, котрі не вирішуються роками. До речі, стежити за зустрічами і писати свої пропозиції, можете на сторінці Інни Ящук у Фейсбуці.

«Я, як і кожен хмельничанин, попри суттєві зміни, щодня бачу проблеми рідного міста: розбиті дороги, особливо на околицях, зграї безпритульних собак, якість послуг ЖКХ, освітлення міста, відсутність безпечних тротуарів, регульованих пішохідних переходів, низьку якість надання медичних послуг, недофінансування освіти, культури, проблеми підприємців, екології і багато іншого, що хвилює громадян. На сьогодні ми провели приблизно тридцять зустрічей з жителями міста та ближніх сіл, які після 25 жовтня об’єднаються в Хмельницьку територіальну громаду. Перше, що озвучують люди, незадовільний стан доріг», – розповіла кандидатка в мери.

Під час зустрічей з Інною Ящук жителі Хмельницького та навколишніх населених пунктів, які увійдуть до складу міської ради, діляться тими проблемеми, котрі не вирішуються роками.

Завдання нової місцевої влади – зробити місто без околиць, відбудувати транспортну інфраструктуру. До прикладу, ще десять років тому Вінниця теж мала проблему з інфраструктурою. За участі фахівців розробили серйозний проєкт, який стосувався транспортної розв'язки, соціального транспорту тощо. І на сьогодні проблеми немає.

Тому спільно з фахівцями, представниками громадськості, депутатським корпусом можна вирішити проблему і зробити Хмельницький без околиць!

«Місцеві громади будуть наділені великими повноваженнями і грошима для їх виконання. Кожен мешканець громади може вирішувати, що в місті чи селі будувати, куди витрачати бюджетні кошти, кому виділяти або давати в оренду землю, які будувати дороги і якою буде соціальна інфраструктура. Це стане можливим ще й тому, що у людей будуть інструменти впливу на владу – починаючи від контролю місцевих бюджетів і закінчуючи місцевими референдумом», – додала Інна Ящук. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую