ye-logo.v1.2

Квашена капуста лікує шлунок і кишківник

Здоров'я 40027
Фото: http://za-prosto.ru

У кожного фрукта або овоча є свій особливий вітамін, так ось у квашеній капусті – це метілметіонін.

При цьому вона ще високо цінується за свою здатність довго зберігати найважливіший і найнеобхідніший для організму вітамін С, який допомагає не лише підвищувати імунітет, але й бореться зі стресом та депресією, допомагає виводити токсичні речовини (особливо після вживання хімічних ліків). Пов’язано це з тим, що він не лише міститься в капусті в чистому вигляді, але й у різних її хімічних сполуках. Тобто, він не руйнується при зберіганні та тепловій обробці.
Продукт від усіх недуг
Крім цих двох основних вітамінів, у квашеній капусті міститься ще ціла низка не менш важливих елементів (вітамін К, вітаміни групи В та противиразковий вітамін U) та мінеральних речовин: натрій, калій, кальцій, фосфор, залізо, сірка, цинк, мідь, бор, кремній. Під час процесу бродіння вона так само збагачується органічними кислотами (оцтовою, молочною). Корисні властивості квашеної капусти дозволяють застосовувати її як протизапальний, загальнозміцнюючий, бактерицидний, знеболюючий і антиканцерогенний засоби. Її вживання сприяє поліпшенню травлення, нормалізує цукор у крові та рівень холестерину. Саме тому квашену капусту рекомендують людям із захворюванням на цукровий діабет, розладами травного тракту. Також у ній містяться речовини, які перешкоджають поділу злоякісних клітин, особливо якщо це стосується пухлин молочних залоз, кишківника, легень. Вживають цей продукт і для збільшення потенції у чоловіків, і для продовження молодості шкіри у жінок. Традиційно квашена капуста використовується для підвищення імунітету, для подолання інфекцій, особливо в зимовий період. Її рекомендується вживати для поліпшення діяльності нервової системи, моторики кишківника, м’язової системи (серцевої). Вона не лише підтримує зір, а й нормалізує жировий обмін в організмі. А як наслідок, спостерігаються омолоджувальні процеси у всьому організмі.
Сік капусти лікує систему травлення
та печінку

Сік квашеної капусти також має корисні властивості. Його використовують для лікування виразки шлунка і кишківника, рекомендують для лікування гастриту з підвищеною кислотністю, холециститу і панкреатиту. Приймають сік капусти в теплому вигляді по склянці до прийому їжі до 4 разів на день. Таке лікування необхідно проводити протягом місяця. В цілому розсіл від квашеної капусти так само призначають для підвищення апетиту, зменшення ожиріння і при різних онкозахворюваннях. Регулярне вживання капустяного соку допомагає при атеросклерозі судин. При захворюваннях печінки народні цілителі рекомендують пити так званий «коктейль здоров’я». Для його приготування беруть розсіл квашеної капусти, змішують його з томатним соком (по півсклянки кожного). Його приймають досить тривалий час тричі на день. Такий коктейль є дієвим засобом у боротьбі з різними паразитами. До прикладу, при лямбліях, які є у печінці, слід пити капустяний розсіл по півсклянки за 30 хвилин до їжі. Капустяний розсіл допомагає вагітним жінкам впоратися із токсикозом.
Квашена капуста збереже потенцію
та виведе холестерин

Корисні властивості, які має квашена капуста, дозволяють чоловікам уникнути захворювань передміхурової залози і зберегти свою потенцію в нормі. Добре справляється вона і в боротьбі з холестерином. Нещодавно було доведено, що квашена капуста містить у собі корисні речовини, які перешкоджають розвитку онкологічних клітин. Німецькі вчені проводили дослідження, яке підтвердило, що якщо будь-яка людина хоча б двічі-тричі за тиждень з’їсть порцію кислої капусти, то вона істотно знизить ризик раку кишківника.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
У той же час при наявності всіх перерахованих корисних властивостей квашена капуста має і свої недоліки. Через високий вміст органічних кислот їсти квашену капусту заборонено людям із підвищеною кислотністю шлункового соку. Так само не рекомендується вживати її, якщо є захворювання нирок, підшлункової залози, гіпертонія і кам’яна хвороба жовчного міхура. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую