ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Стоматологи області обрали собі керівника

Здоров'я 3345 1
Микола Романів працюватиме поки що з приставкою
Микола Романів працюватиме поки що з приставкою . Фото: автора

Ним став лікар Микола Романів.

На керівну посаду медики запропонували двох своїх колег: Миколу Романіва та Валентину Левицьку. Однак, Валентина Іванівна зняла свою кандидатуру. Мотивувала це тим, що, хоч вона і знає, як організувати роботу і зробити так, щоб надавати якісну медичну освіту, але «не бачить, яким буде фінансування закладу, чи працюватиме колектив у повному складі, та не має морального права в чомусь завіряти колектив і не виконати надію, яку він покладає на керівника».

«Я зобов’язуюся працювати, щоб покращити наш матеріально-технічний стан, робитиму акцент на тому, щоб покращити роботу кожного відділення та піднімати авторитет кожного працівника», – коротко проанонсував себе Микола Романів.

В результаті шляхом таємного голосування із 154 присутніх медиків «за» проголосували 138, «проти» – 15. Один бюлетень виявився зіпсованим.
«Ця людина за вісім років зробила якісний гарний ремонт в поліклініці, придбала пересувний медичний пульт, який обслуговує область. А попередня влада зняла його незаконно. Думаю, він зробив висновки і зараз, в цей важкий час, згуртує колектив, вирішуватиме наші проблеми», – аргументував висунення Миколи Романіва голова профспілки стоматполіклініки Віктор Коляско.

Протягом двох місяців Микола Романів керуватиме стоматполіклінікою, маючи приставку «в.о.». За словами голови Хмельницької обласної ради Івана Гончара, якщо протягом цього часу новий керівник згуртує навколо себе колектив, покаже себе з найкращого боку (і колектив підтвердить це), з ним буде підписаний контракт як із головним лікарем стоматологічної поліклініки.

Нагадаємо, що донедавна стоматполіклініку очолював Роман Свестун
 

Коментарі:

Микола Ткачук 29.03.2014 21:40

А що ж тоді змінилося???

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую