ye-logo.v1.2

Невидимі друзі: янголи чи…

Здоров'я 9058

Про це розповідає цілителька з Хмельницького Леся Юнчик

Напевно, чимало наших читачів можуть розповісти про зустрічі з невідомими сутностями, які раптово з’являються у найнесподіваніших місцях. «На жаль, нерідко вони бувають недоброзичливими до нас», - запевняє народний цілитель, хмельничанка Леся Юнчик. Тому й радить бути обережними і по можливості уникати контакту з ними.
Кому з батьків не доводилося сварити своїх малюків за те, що вони можуть годинами спілкуватися зі своїми вигаданими друзями? Деякі діти навпаки, бачать сутностей, які їх лякають. Батьки ж ці розповіді всерйоз не сприймають, і нерідко такі діти замість допомоги отримують діагноз від психіатра. Тому пані Леся радить батькам прислухатися до того, що розповідає малюк, і допомогти йому, а не відмахуватися, пояснюючи, що «то все вигадки».

Чому бояться спати ваші діти
«До мене звернулася мати трирічного хлопчика, – каже цілителька, – яка розповідала, що, якось почувши сміх у дитячій кімнаті, зайшла туди і побачила, як дитина з захопленням з кимось грається і розмовляє. На запитання матері, з ким він спілкується, малюк відповів, що то його друг Валерик. Жінка стала уважніше спостерігати за дитиною і помітила, що хлопчик часто ніби відключається: дивиться в куток, сміється до когось…».
Інша клієнтка розповідала, що коли її син був немовлям, вона якось прокинулася і побачила біля дитячого ліжечка щось схоже на собаку. Жінка схопилася з постелі, і видіння щезло. Тоді вирішила, що темна сутність їй  привиділася. А коли хлопчик підріс, він розповів матері, що в дитинстві  грався з собакою, який постійно ходив за ним. «У нас же не було собаки», – сказала жінка. «Ні, був, – відповів хлопчик. –Уночі він навіть сидів біля мого ліжка…».
«Справа в тому, – пояснює цілителька, – що чимало дітей до п’яти років ще сприймають тонкі енергії, тому й можуть бачити те, чого не бачимо ми. І якщо дитина спокійна, добре спить, можна не хвилюватися. Мало того, ви здивуєтеся, коли отримаєте від свого малюка відповідь на будь-яке запитання.
Якщо ж малюк погано спить, замикається в собі, боїться «чогось у кутку», це вже серйозна проблема. Скоріш за все, ваша дитина спілкується з істотами і душами людей нижнього та середнього тонких світів. У такому випадку треба разом з дитиною (нехай говорить так, як зможе) помолитися за її невидимих друзів, аби вони знайшли спочинок, і попросити їх залишити вашу дитину. У важких випадках потрібно піти до церкви і там попросити вищі сили оберігати вашого малюка».
Нерідко причиною дитячих страхів, які переходять у доросле життя, можуть стати зовсім неймовірні речі. У пані Лесі була клієнтка, яка цікавилася чорною магією. Цікаво, що вона робила це всупереч власному бажанню. Їй було страшно, але з невідомих причин продовжувала свої заняття. Постійна депресія, видіння трупів, похорон, нічні кошмари… призвели до того, що жінка потрапила до психлікарні. До речі, страждала вона від жахіть із самого дитинства, і бачила їх не лише уві сні, а й наяву.  
Причиною, як одразу ж виявила цілителька, було небажання матері цієї жінки народжувати її. «Справа в тому, що діти, народжені після аборту матері, і діти, матері яких відмовилися від аборту в останній момент, дуже самотні і мають проблеми із психікою, – пояснює пані Леся. -  В них закладена програма «жертви», такі люди, нерідко гинуть від нещасних випадків, стають жертвами маніяків, терористів… Оскільки смерть у них запрограмована ще до їхнього народження».

Вісті з того світу
Нерідко астральні гості можуть передвіщати якусь подію. З однією із  клієнток знахарки стався взагалі дивовижний випадок. Жінка без причини  прокинулася десь опівночі і побачила в іншому кутку кімнати дві істоти, що  висіли в повітрі. Жінка спробувала підвестися, а одна з істот просичала: «Ми заберемо твого сина». Тоді вона дуже здивувалася, адже дітей у неї не було.
… Через кілька тижнів жінка дізналася, що вагітна, а через шість років, коли вже й забула про нічне марення, сталося те, про що її попереджали. Їдучи на машині з відпочинку, вони зупинилися. Чоловік пішов через дорогу до магазину, дитина побігла за ним, і на очах у батьків його збив фургон.
«Одна родина отримала квартиру в старій «хрущовці», - розповідає знахарка. -  І з перших же днів почалися жахи. Люди боялися спати, вночі відчували чиюсь присутність у квартирі, молодша донька хазяїв скаржилася на те, що в її кімнаті хтось є, і щоночі прокидалася через те, що хтось дивився на неї. Скрипіла підлога, чути було якийсь шерхіт… Крім того, власникам квартири катастрофічно не щастило: аварії, хвороби, операції… Покинути житло їх змусив сон молодшої доньки. «Мені наснилося, що в моїй кімнаті біля вікна стоять дві бабусі, - розповідала вона. - А потім вони підійшли до мого ліжка, і одна з них голосно сказала: «Забирайтеся з кладовища!». Поцікавившись, люди дізналися, що їхній будинок зведений на місці кладовища». Через тиждень родина виїхала з квартири. І все припинилося: і нічні жахіття, і хвороби, і невдачі в особистому житті.
Я думаю, що проблеми викликані тим, що будинок був зведений на місці старого кладовища. Крім того, кілька сутностей, що жили на кладовищі, якимось чином перемістилися у квартиру. Швидше за все, попередні власники займалися чорною магією.
Тому, коли купуєте житло, поцікавтеся у сусідів, яка це квартира (будинок), чи там ніхто не хворів, чи не було там убивств та самогубств. А ще – запросіть священика, щоб освятив житло, самі обійдіть хату з пасхальною свічкою за годинниковою стрілкою, бо свічка має здатність забирати всю негативну енергетику. Якщо ж будинок знаходиться на місці старого кладовища, або - поряд з кладовищем, таке житло вам не потрібне».

Букет із кладовища…
Пані Леся взагалі застерігає бути дуже обережним із тим, що має відношення до цвинтаря. «Троє дівчаток-підлітків пішли на кладовище – збирати квіточки, – продовжує вона. – За огорожею зовсім свіжої могили побачили букет живих квітів. Забрали додому. Та, що приходила до мене (будучи вже дорослою), розповіла, що поставила квіточки у баночку в себе в кімнаті. А серед ночі прокинулася від того, що не може дихати. Начебто її хтось душив. Відкрила очі і побачила перед собою чорну тінь. А прокинулася вже від свого крику…
А на ранок дізналася, що одна з її подруг померла уві сні. Сама вона, нині вже сорокалітня жінка, пережила багато трагедій, і впевнена, що життя її так покарало за те, що вони зробили на кладовищі. Що сталося з третьою подругою, вона не знає.
Тому, в будь-якому випадку, що б ми не побачили чи не почули, незрозумілого нам, то є попередження чи прохання, стверджує пані Леся. Після того треба помолитися, попросити в Бога пробачення і допомоги

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую