ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

У яких приватних медзакладах Хмельниччини можна обрати лікаря

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 2291
Три приватні клініки обласного центру підписали договори з Нацслужбою здоров'я
Три приватні клініки обласного центру підписали договори з Нацслужбою здоров'я. Фото: zt-rada.gov.ua

Три приватні клініки обласного центру підписали договори з Нацслужбою здоров’я.

Хмельничани та жителі області, які ще не підписали декларацію з сімейним лікарем, можуть це зробити не лише в комунальних закладах, але й приватних. Національна служба здоров’я підписала договори з трьома приватними медичними закладами Хмельницької області, які надали можливість для пацієнтів обирати сімейного лікаря серед фахівців цих закладів.

«У цих медустановах кожен може підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом та педіатром і отримувати повний пакет первинної медичної допомоги безоплатно. Вартість послуг оплатить Національна служба здоров’я», - повідомляє прес-служба МОЗ України.

Відтак, підписати декларацію з сімейним лікарем можна у хмельницькому ТОВ «Бомед», у приватній поліклініці «Малятко плюс» та у шепетівській ПП «Сіліцея».

У Міністерстві охорони додали, що пацієнти, які підпишуть декларації з лікарями приватних закладів, будуть отримувати повний перелік послуг первинної медичної допомоги, як і в комунальних закладах. Для них вартість послуг оплатить Національна служба здоров’я.

Інтерактивна карта медичних закладів, які уклади договори з Нацслужбою здоров'я:

«Загалом, на Хмельниччині понад 633 тисячі осіб (49%) підписали декларації з лікарями. Лідерами є Полонський, Деражнянський та Славутський центри первинної медико-санітарної допомоги, у яких рівень підписання декларації вище 65 відсотків. «Пасуть задніх» у Волочиську, Наркевичах та Чорному Острові де кількість підписаних декларації коливається в межах 10-28 відсотків», - розповіла заступник директора Департаменту охорони здоров’я Тетяна Косовська.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую