ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Захворюваність дітей на вірусний менінгіт у Хмельницькому продовжує зростати

Юна МІТРАШКО Здоров'я 4287
В інфекційній лікарні Хмельницького на стаціонарному лікуванні знаходиться 29 хворих
В інфекційній лікарні Хмельницького на стаціонарному лікуванні знаходиться 29 хворих. Фото: uoz.khm.gov.ua

У хмельницькій інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні знаходиться 25 дітей.

Захворюваність на менінгіт цього року перевищує минулорічні показники у 2,5 рази. Про це журналісту сайту «Є» повідомив начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

«На сьогодні в інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні знаходиться 29 хворих, з них 25 дітей та 4 дорослих. У пацієнтів легкий та середній ступінь важкості захворювання», - каже Борис Васильович.

Основною причиною в управлінні називають сезонне підвищення вірусних захворювань. Ентеровірусні менінгіти, частіше реєструються влітку та перші місяці осені, коли формуються дитячі колективи і настає похолодання.
І додають що, ситуація з захворюваністю, яка слалася, не є підставою для оголошення карантину, а канікули які, розпочались у школах, вплинуть на показник захворюваності.

«Немає специфічних заходів профілактики менінгіту. Ми надіємось, що канікули розірвуть цей ланцюжок захворюваності. Оскільки діти не будуть між собою контактувати. Коли канікули закінчаться, ми проаналізуємо ситуацію», - пояснює Борис Ткач

Довідково: Вірусний менінгіт – це гостре інфекційне захворювання з ураженням м’яких мозкових оболонок головного та спинного мозку. У більшості випадків причиною його появи є вірусна інфекція. Симптомами вірусного менінгіту є сильний головний біль, підвищення температури тіла, нудота, повторна блювота, іноді може спостерігатись висипка. Діти стають примхливими, плаксивими. Крім менінгеальних симптомів проявляються симптоми ГРВІ – біль у горлі, нежить, кашель. Однак, поставити точний діагноз може тільки лікар на підставі клінічних проявів, епіданамнезу та результатів лабораторних досліджень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую