ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

У одному з районів Хмельниччини грип та ГРВІ перевищили епідпоріг на 67 відсотків

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 5496
Порівняно з минулим тижнем захворюваність серед дітей збільшилася на 11,2 відсотка
Порівняно з минулим тижнем захворюваність серед дітей збільшилася на 11,2 відсотка. Фото: unn.com.ua

Упродовж минулого тижня 7 тисяч 725 подолян захворіли на застудні захворювання.

З 28 січня по 03 лютого 2019 року показник захворюваності на грип та ГРВІ в області становив 11,2 відсотка вище порогового рівня. Про це повідомила лікар-епідеміолог Лабораторного центру МОЗ у Хмельницькій області Лариса Калінер.

«Епідемічні пороги перевищені у Славутському – на 66,9 відсотка, у Дунаєвецькому – на 3,5 відсотка та у Ізяславському районі – на 3,1 відсотка. Порівняно з минулим тижнем захворюваність серед дітей збільшилася на 11,2 відсотка, а у віковій групі 5-14 років – на 15,2 відсотка. При цьому, захворюваність серед дорослих зменшилась на 6 відсотків», - розповіла медик. 

Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 64,7 відсотка. Госпіталізовано 3,1 відсотка від загальної кількості захворілих. Летальних випадків не зареєстровано.

«Щодо загальноукраїнської статистики, то в країні спостерігається низька інтенсивність епідеміологічної активності грипу та ГРВІ: рівень захворюваності дорівнює пороговому рівню. Епідемічні пороги перевищені на території 8 областей від 0,3 до 31,8 відсотків. З початку епідсезону в Україні зареєстровано 28 летальних випадків від грипу, з них 4 – це діти», - зазначила Лариса Калінер.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую