ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Онкохворим хмельничанам виділили фінансову підтримку

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1396
Суму, яку отримає людина, визначає спеціальна комісія
Суму, яку отримає людина, визначає спеціальна комісія. Фото: portal.lviv.ua

Цьогоріч з міського бюджету на це передбачено один мільйон гривень.

Відтепер онкохворі Хмельницького можуть отримати допомогу на ліки. Один мільйон гривень з казни міста в 2019 році виділили на фінансову підтримку тих, хто бореться з раком. Про це повідомили в прес-службі Хмельницької міської ради.

«Суму, яку отримає людина, визначає спеціальна комісія, - слова міського голови Олександра Симчишина наводить прес-служба міськради. - З початку року маємо вже чотири таких звернення. Хмельничани отримали від 8 тисяч гривень. Небагато, але коли блок хіміотерапії вартує близько 30 тисяч гривень, то якщо ми фінансуємо третину - це відчутно».

Процедура отримання коштів проста: потрібно подати заяву та необхідні копії документів у управління охорони здоров’я за адресою вул. Грушевського, 64. Одночасно із такою фінансовою підтримкою онкохвора людина може звернутися за матеріальною допомогою в управління соціального захисту населення.

Нагадаємо, з 2016 року в медичній галузі міста запрацювало кілька нових програм. Одна з них – «Ліки на тумбочку», завдяки якій кожен хворий у стаціонарі отримує найнеобхідніші медикаменти. Також у Хмельницьких міських лікувальних закладах безкоштовні травмпункт та три дні реанімації, породіллі перинатального центру забезпечені необхідним медикаментами (від 260 до 1300 гривень на кожну). В 2019 році 2 мільйони гривень з казни міста спрямували і на допомогу дітям, що хворіють цукровим діабетом. Таких у Хмельницькому є 70.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую