ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Більше 77 відсотків хмельничан визначилися з сімейними лікарем

Олександр НІКІТІН Здоров'я 1760
У липні 2019 року стартує другий етап медичної реформи
У липні 2019 року стартує другий етап медичної реформи. Фото: picsnaper.com

Такі дані оприлюднили під час засідання підсумкової колегії охорони здоров’я.

 У Хмельницькому підписано 206 тисяч 514 декларацій (а це понад 77 відсотків населення міста) з сімейними лікарями. Таку цифру озвучили під час засідання підсумкової колегії охорони здоров’я, повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.

«Можна сказати, що за тиждень, в середньому, підписується 1-2 тисячі декларацій. Показник непоганий, але потрібно й далі активно працювати в цьому напрямку», - заявив начальник міського управління охорони здоров’я Борис Ткач.

У Міністерстві охорони здоров'я радять українцям не зволікати із вибором сімейного лікаря та укласти декларацію до липня поточного року. Адже безплатно послуги отримати можна буде лише за скеруванням від сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Нагадаємо, що у липні 2019 року стартує другий етап медичної реформи, який торкнеться діагностики. Зокрема, за направленням сімейного лікаря, пацієнт гарантовано отримає понад 50 медичних послуг безкоштовно. В подальшому за інші потрібно буде заплатити.

У випадку якщо пацієнт звертається без направлення сімейного лікаря, навіть у комунальній поліклініці, потрібно буде заплатити за обстеження та медичну послугу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую