ye-logo.v1.2

На Хмельниччині через ускладнення від кору померло місячне немовля

Здоров'я 21134
Дитина померла внаслідок ускладнень від кору
Дитина померла внаслідок ускладнень від кору. Фото: cheline.com.ua

Це вже другий летальний випадок цього року.

Днями у Хмельницькій інфекційні лікарні померло місячне немовля. За повідомленням завідувачки відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяни Федак, причиною смерті, ймовірно, став кір, на який дитина заразилася від своєї матері.

«Жінка є мешканкою Деражнянського району. Після пологів вона захворіла на кір. Від неї підхопила інфекцію новонароджена дитина. Вони лікувалися вдома, а коли стан здоров'я дитини став погіршуватися, матір з немовлям звернулися до Деражнянської центральної районної лікарні. Уже звідти їх направили до Хмельницької інфекційної лікарні. Дитину до медзакладу привезли у вкрай важкому стані 24 лютого о 13:20, а о 13:50 вона вже померла. Медики діагностували в дівчинки двосторонню пневмонію, набряк легень та мозку, які виникли як наслідок ускладнення від кору», - розповіла Тетяна Федак.

Це вже другий летальний випадок від кору, який був зафіксований цього року. Нагадаємо, 21 січня в Хмельницькій інфекційній лікарні помер 35-річний житель села Турчинці Городоцького району.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую