ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У дитячому таборі в Коблевому отруїлися діти з Кам’янця-Подільського

Здоров'я 3561
Причини недуги в дітей має встановити комісія
Причини недуги в дітей має встановити комісія. Фото: ua.korrespondent.net

Серед постраждалих – 10 дітей.

У дитячому таборі в Коблевому отруїлися діти з Кам’янця-Подільського. Про інцидент стало відомо учора. Як відомо, діти прибули до бази відпочинку «Салют», що в селі Коблеве на Миколаївщині, на оздоровлення та відпочинок.

«Ситуація поки не до кінця зрозуміла, але вже під контролем. Симптоми отруєння виникли в 46-ти дітей, які відпочивають на цій базі з різних регіонів. Серед тих, які занедужали, 10 дітей з Кам’янця-Подільського. Троє з них – в лікарні, решті медичну допомогу надали на базі відпочинку і вони не потребують госпіталізації. Ми тримаємо зв’язок з представниками наших соціальних служб, які уночі виїхали до табору і наразі вже перебувають там. За останньою інформацією – усі діти у задовільному стані. Однак, до четверга ще перебуватимуть в медичному закладі під наглядом лікарів. Наразі збираємо нараду та будемо вирішувати питання щодо подальшого перебування маленьких кам’янчан в цьому таборі. Адже таке відношення до дітей з боку закладу неприпустиме. Ми не хочемо, щоб діти перебували в небезпечних для їхнього здоров’я умовах. І, скоріше за все, будемо розривати угоду з базою відпочинку», - розповів сайту «Є» Вадим Савчук, заступник міського голови Кам’янця-Подільського.

За словами Вадима Анатолійовича, міська влада також тримає зв’язок з Миколаївською ОДА. Він зазначає, що зараз на місці створена комісія, яка займається розслідуванням випадку отруєння та має встановити причини недуги в дітей. Каже, результати варто чекати не раніше четверга.

До теми: Медики назвали причину отруєння людей у Дунаєвецькому районі.

Загалом, на відпочинок в Коблево з Кам’янця-Подільського поїхало 114 дітей. Поїздку оплатила міська рада за кошти міського бюджету.

«Закупівля путівок проходила через тендерну процедуру. За результатами електронних торгів виграла саме ця пропозиція, бо база відпочинку «Салют» надала по системі «Прозоро» найнижчу ціну – 5 тисяч 60 гривень за путівку тривалістю 21 день. Вони також надали усі відповідні документи. Така законодавча процедура, і на неї ми ніяк не можемо вплинути».

Вадим Анатолійович зазначає, що деякі батьки вже виявили бажання негайно забрати дітей з бази відпочинку.

«Власне, троє дітей вже забрали. Щодо інших дітей, то будемо приймати рішення – чи перевезти їх до іншого закладу, чи забирати додому», - каже він.

За повідомленням Нацполіції в Миколаївській області, за фактом отруєння дітей на базі відпочинку відкрите кримінальне провадження.

Також, сьогодні Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомило про результати обстеження та позапланового інспектування даного дитячого закладу. Згідно з ними, були встановлені порушення вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую