ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

В Україні зафіксовані нові випадки коронавірусу

Здоров'я 5676
В міністерстві кажуть, що за даними регіональних лабораторій протестовані за сьогодні 6 зразків, всі негативні
В міністерстві кажуть, що за даними регіональних лабораторій протестовані за сьогодні 6 зразків, всі негативні. Фото: ukrinform.ua

До списку додалася Донеччина.

В Україні зафіксовано 2 нових випадки інфікування на коронавірус.  Учора їх було 14. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України. За інформацією міністерства, станом на 22:00 18 березня в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків COVID-19, з них 2 летальних.

«За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 16 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та місто Київ (2)», - зазначають в міністерстві.

Також повідомляють, що за сьогодні обстежено 51 пацієнт та 103 контактні особи. За даними регіональних лабораторій протестовані за сьогодні 6 зразків, всі негативні.

Додамо, що вранці Міністерство охорони здоров’я повідомляло, що серед офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат України.

На Хмельниччині поки підтверджених випадків коронавірусу немає. Про це, а також оперативну ситуацію, пов'язану із карантинними заходами в області, йшлося сьогодні на брифінгу Хмельницької ОДА.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую