ye-logo.v1.2

Хворих на COVID-19 у легкій формі не госпіталізуватимуть

Здоров'я 2930
Нові стандарти медичної допомоги
Нові стандарти медичної допомоги. Фото: ілюстративне pixabay.com

Україна відтепер працюватиме за новими стандартами медичної допомоги.

МОЗ оновив стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19, тепер він передбачає госпіталізацію лише хворих у стані середньої важкості та важкому. Про це повідомляє видання «Українська правда» із посиланням на головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Як заявив медик під час ранкового брифінгу 29 березня, відсьогодні Україна буде працювати за новими стандартами медичної допомоги.

«Ми передбачаємо впровадження клінічного сортування. Госпіталізувати до лікарень повинні хворих середнього і тяжкого ступеня перебігу хвороби. Всі інші повинні лікуватися в амбулаторних умовах під наглядом і медико-санітарним спостереженням», - сказав Віктор Ляшко.

Також лікар зазначив, що українські фахівці відтепер рекомендуватимуть деяким хворим препарати, які використовуються у світі для лікування хворих на COVID-19.

«Наголошую, що специфічного лікування коронавірусної хвороби не існує, проводиться симптоматичне лікування. В той же час, у світі використовуються і досліджуються різні препарати для лікування коронавірусної хвороби, - додає він. - Ми в МОЗ прийняли рішення також – у нас створена експертна група з провідних професорів і клініцистів, які будуть вивчати всі передові засоби лікування, які використовуються в світі і рекомендувати їх використання на території України у випадках, коли варіантів для порятунку життя для хворого не буде».

Нагадаємо, станом на ранок 29 березня на Хмельниччині є два лабораторно підтверджених випадки COVID-19 та одна підозра. Про перший підтверджений випадок відомо, що це молода жінка, яка проживає у Хмельницькому. Як редакції стало відомо з власних джерел, інша особа, в якої виявили коронавірус - народний депутат України. Стан у нього середньої важкості, є пневмонія. Зараз він перебуває у реанімаційному боксі

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую