ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Першу пацієнтку, госпіталізовану з COVID-19 в Хмельницькому, можуть виписати найближчим часом

Здоров'я 6362
За вихідні на Хмельниччині зняли підозри на COVID-19 у 12-ти людей
За вихідні на Хмельниччині зняли підозри на COVID-19 у 12-ти людей. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Перший контрольний тест дав негативний результат.

Першу пацієнтку, госпіталізовану з COVID-19 в Хмельницькому, найближчим часом зможуть виписати після додому. Про це сьогодні, 6 квітня, під час онлайн-брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«Стан першої хворої нормальний, стабільний. Їй вже проведено один контрольний ПЛР-тест на коронавірус, який дав негативний результат. Наступний тест буде призначений за приписом лікуючого лікаря, адже потрібно пройти два таких тестування. За інформацією, яка є, вона найближчим часом може бути виписана додому», - зазначив Роман Примуш.

Нагадаємо, перший лабораторно підтверджений випадок COVID-19 на території краю зафіксували у Хмельницькому 27 березня. Тоді коронавірус виявили у молодої дівчини, яка повернулася з-за кордону.

Роман Примуш також зазначив, що за вихідні на Хмельниччині було зафіксовано 5 викликів мобільних бригад з підозрами на коронавірус. Двоє людей госпіталізували. Також за ці два дні перевірили та зняли підозри на COVID-19 у 12-ти людей. Ще по 7-ми підозрах наразі очікують результату.

Нагадаємо, станом на ранок 6 квітня на Хмельниччині лабораторно підтверджено 10 випадків COVID-19.

Читайте також: «Зміна-ізоляція-зміна», - шепетівський лікар розповів про обсервацію медиків та лікування хворого з COVID-19.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую