ye-logo.v1.2

Шепетівка придбала апарат штучної вентиляції легень

Здоров'я 2037
«Нині у двох медзакладах Шепетівки є 16 апаратів ШВЛ», — Михайло Полодюк
«Нині у двох медзакладах Шепетівки є 16 апаратів ШВЛ», — Михайло Полодюк. Фото: ілюстративне Shutterstock

Його має отримати центральна районна лікарня.

Шепетівський міський голова Михайло Полодюк днями підписав угоду на придбання апарату штучної вентиляції легень та кисневого концентратора. Ця інформація була оприлюднена на порталі публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією «Prozorro», закупівля медобладнання проходила за переговорною процедурою через нагальну потребу для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Ціна апарату штучної вентиляції легень «ЮВЕНТ-Т», виробником якого є київська компанія «ЮТАС», склала 647 тисяч гривень, а кисневого концентратора на десять літрів — 41 тисячу 500 гривень.

Їх постачальником став ФОП Батура Володимир Іванович. Як зазначається на ресурсі «YouControl», він зареєстрований у Хмельницькому й спеціалізується на «Неспеціалізованій оптовій торгівлі», а також — на «Роздрібній торгівлі медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах». Цей підприємець вже постачав медичне обладнання, зокрема кисневі концентратори, у різні медзаклади області.

До теми: Апарати штучної вентиляції легень: скільки їх має Хмельниччина

Шепетівський міський голова Михайло Полодюк розповів кореспондентам сайту «Є», що постачальник зобов’язався надати апарат ШВЛ і концентратор впродовж цього місця. Медтехніку отримає Шепетівська центральна районна лікарня.

«Обираючи новий апарат штучної вентиляції легень, консультувалися з лікарнями, які називали сильні та слабкі сторони кожного з апаратів. Таким чином вирішили придбати техніку вітчизняного виробництва. Цей апарат ШВЛ водночас дешевший за закордонні аналоги й влаштовує якістю своєї роботи лікарів», — зазначив Михайло Полодюк.

Також він додав, що наразі у Шепетівській центральній районній лікарні є 14 апаратів штучної вентиляції легень і ще два — у вузловій лікарні станції Шепетівка.

«Крім апарату ШВЛ, який ми придбали, ще один мають надати волонтери», — розповів міський голова.

Нагадаємо, на початку минулого тижня Хмельницька міська лікарня придбала десять апаратів штучної вентиляції легень. Директор медзакладу Валерій Гарбузюк сподівається їх отримати через три тижні.

До теми: У Шепетівці виділятимуть до 20 тисяч на медикаменти хворим на коронавірусну інфекцію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую