ye-logo.v1.2

Трьох мешканців області, хворих на COVID-19, рятують за допомогою апаратів ШВЛ (ОНОВЛЕНО)

Здоров'я 12564
На сьогоднішній день до апаратів штучної вентиляції легень під'єднані троє пацієнтів
На сьогоднішній день до апаратів штучної вентиляції легень під'єднані троє пацієнтів. Фото: ілюстративне welt.de

Загалом в області 36 підтверджених випадків інфікування коронавірусом.

Станом на 15:00 15 квітня в області залишається 36 підтверджених випадків COVID-19. Серед них троє пацієнтів перебувають на апаратах штучної вентиляції легень (ШВЛ). Про це сьогодні, 15 квітня, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомила заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька.

«На сьогоднішній день до апаратів штучної вентиляції легень під’єднані троє пацієнтів, в яких підтверджений COVID-19. Один з них – в Шепетівській районній лікарні, який і досі у важкому стані, та двоє в Хмельницькій інфекційній лікарні (один з них – медичний працівник з Чемеровець)», - розповіла Оксана Ситницька.

Вона також додає, що наразі в Хмельницькій інфекційній лікарні на лікуванні перебуває 9 осіб, одна людина – в Шепетівській ЦРЛ, ще 20 – лікуються амбулаторно. Одна людина перебуває на обліку Чернівецького лабораторного центру, але є мешканкою області – вона з Кам’янеччини.

«Маємо також 3 факти одужання та, на жаль, 2 летальних випадки», - зазначає Оксана Ситницька.

Щодо вікових категорій людей, в яких підтверджена коронавірусна хвороба COVID-19, то Оксана Ситницька повідомила, що він такий:

від 0 до 17 років – 2 хворий (6 та 11років),
від 18 до 35 - 6 хворих,
від 36 до 49 – 12 хворих,
від 50 до 60 – 8 хворих,
від 60 і більше – 8 хворих.

Географія хворих на коронавірус на Хмельниччині така: з міста Хмельницький – 14 випадків, з міста Шепетівка – 8, Волочиський район – 1 та Хмельницький район – 2, Кам’янець-Подільський район – 1, Чемеровецький район - 10.

ОНОВЛЕНО: 16 квітня о 19.10. Сьогодні на брифінгу в Хмельницькій ОДА перший заступник голови ОДА Роман Примуш спростував інформацію про те, що лікар з Чемеровець перебуває на апараті ШВЛ. Усі медичні працівники цієї лікарні лікуються амбулаторно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую