ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Хмельницькій міській лікарні незабаром передадуть десять апартів ШВЛ

Здоров'я 949
Апарати закупили а кошти з бюджету міста
Апарати закупили а кошти з бюджету міста. Фото: ілюстративне з biomed.ua

У разі потреби, їх віддадуть інфекційній лікарні.

До кінця цього тижня для Хмельницької міської лікарні передадуть перший апарат штучної вентиляції легень. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 20 травня, під час брифінгу.

«Згідно з договором, нам мають поставити 10 апаратів ШВЛ, перший обіцяють вже в цю п’ятницю. Ще шість передадуть до 30 травня і ще три нам віддадуть в перших числах червня. Усі 10 апаратів купили для Хмельницької міської лікарні. Керівництво цього медзакладу, спільно із керівниками інфекційної лікарні та управлінням охорони здоров'я визначаться, скільки їх перенаправити в інші лікарні», - зазначив міський голова.

Олександр Симчишин додав, що попередньо планують п’ять ШВЛ передати на інфекційну лікарню, бо, наразі, більшої потреби там не бачать. Якщо буде сплеск, то віддадуть всі десять. Це питання 2-3 годин, для демонтажу і монтажу, з одного медзакладу в інший.

«Для інфекційної лікарні ми купували ШВЛ ще в березні. У Хмельницькій міській лікарні запланували 174 резервних ліжка на випадок великого сплеску в місті, коли інфекційна вже буде перенаповнена. Тому апарти потрібні і їм», - розповів Олександр Симчишин.

Окрім того, наразі уже проплачено 50 інфузійних насосів, 10 моніторів пацієнтів, п’ять кисневих концентраторів для міської лікарні. Усе це, в разі потреби може передаватись Хмельницькій інфекційній лікарні.

Нагадаємо, ще 6 квітня, директор комунального підприємства «Хмельницька міська лікарня» підписав дві угоди про придбання медобладнання, серед яких були і апарати ШВЛ. 

Читайте також:  Директор «Новатора» розповів про хмельницький апарат ШВЛ

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую