ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

В одному з міст Хмельниччини від COVID-19 одужали одразу понад сорок людей – ОДА

Здоров'я 4322
Усі пацієнти лікувалися амбулаторно
Усі пацієнти лікувалися амбулаторно. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі в області зареєстровано 430 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції.

Хмельницька обласна державна адміністрація повідомляє про нові випадки одужання від коронавірусної інфекції в області. За інформацією ОДА, сьогодні, 28 травня, стало відомо про те, що хворобу поборов одразу 41 пацієнт з Нетішина. Усі вони лікувалися амбулаторно.Отож наразі вже 208 мешканців області одужали від COVID-19.

Загалом, в Нетішині всього одужали 59 людей з 64-х, в яких підтвердили коронавірусну інфекцію за період поширення COVID-19 на Хмельниччині.

Як зазначив сьогодні на брифінгу в Хмельницькій ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, вже протягом декількох останніх днів в області зберігається позитивна тенденція, коли кількість людей, які одужують за добу перевищує кількість нововиявлених хворих. 

«Найбільші спалахи COVID-19 зараз маємо в Старокостянтинові, Кам'янці-Подільському та районі. По місту Кам'янець-Подільський маємо антирекорд - понад 70 хворих. Це більше, ніж було в Нетішині, де був спалах, але захворюваність вдалося локалізувати. Тоді як в Кам'янці-Подільському і районі ми щодня виявляємо нові випадки захворювання», - зазначив Роман Примуш.

Нагадаємо, наразі в області зареєстровано 430 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед останніх - виявлено шість нових випадків захворювання. З них 3 у Кам'янці-Подільському, 2 - у Кам'янець-Подільському районі (одну людину госпіталізовують до Хмельницької інфекційної лікарні), ще 1 випадок – на Дунаєвеччині. Загалом за добу в області додалося три десятки нових випадків COVID-19.

Зазначимо, що більшість нововиявлених сьогодні інфікованих – з Кам’янця-Подільського. Там у міській лікарні підтвердили коронавірусну інфекцію в шести медиків та десяти хворих відділення.

Читайте також: Коронавірусу немає: на Чемеровеччині, усі хто хворів на COVID-19, одужали.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую