ye-logo.v1.2

Ранкова статистика COVID-19: на Хмельниччині без змін, а в Україні — нові випадки

Здоров'я 3202
Станом на десяту ранку 29 червня на Хмельниччині не зафіксовано нових випадків інфікування коронавірусом
Станом на десяту ранку 29 червня на Хмельниччині не зафіксовано нових випадків інфікування коронавірусом. Фото: ілюстративне pixabay.com

У Хмельницькій області від коронавірусу офіційно одужали 542 людини.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, станом на десяту ранку 29 червня на теренах області загалом зафіксовано 802 випадки COVID-19, тобто за минулу добу не було виявлено нових хворих. З-поміж них 542 людини вже одужали. На жаль, зареєстровано 17 летальних випадків пов’язаних з ускладненнями COVID-19.

«Наразі у Хмельницькій інфекційній лікарні з діагнозом COVID-19 лікується 45 людей. Один з них є жителем обласного центру, — розповідають у пресслужбі Хмельницької міської ради. —Наразі у Хмельницькому зафіксовано сім активних хворих на COVID-19, більшість з яких лікується амбулаторно. Крім того, в інфекційній лікарні перебуває ще п’ятеро людей з підозрою на коронавірус».

За інформацією Центру громадського здоров’я України, станом на дев’яту ранку 29 червня в Україні за час світової пандемії коронавірус виявили у 43 тисяч 628 людей. Серед них — 19 тисяч 27 офіційно одужали від хвороби, а 1 тисяча 147 людей померли. А за минулу добу в Україні лабораторно підтвердили 646 нових випадків COVID-19. Для порівняння, напередодні коронавірус виявили у 917 людей.

За минулу добу в Україні зафіксували 646 нових випадків COVID-19. Інфографіка: facebook.com/phc.org.ua

За минулу добу в Україні зафіксували 646 нових випадків COVID-19. Інфографіка: facebook.com/phc.org.ua

Крім того, статистика Центру громадського здоров’я України та Хмельницької облдержадміністрації відрізняється. Перші нині повідомляють про 798 випадків, а в облдержадміністрації про 802 інформували ще 27 червня.

Читайте також: У деяких районах Хмельниччини посилили карантин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую