ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2020

Красилівська лікарня почала приймати хворих на COVID-19

Здоров'я 3667
У Красилові почали приймати хворих із коронавірусом
У Красилові почали приймати хворих із коронавірусом. Фото: із фейсбуку Красилівської центральної районної лікарні

В області пацієнтів із вірусом лікують у 13 медзакладах.

У Хмельницькій області станом на 14.00 14 вересня 4130 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Як повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш, наразі 1582 особи лікуються амбулаторно, ще 586 пацієнтів перебувають у закладах охорони здоров'я.

«Ми зараз маємо новий доданий заклад, який приймає хворих із коронавірусом – це Красилівська центральна районна лікарня. Її на вихідних занесли до списку закладів, які працюють з пацієнтами з COVID-19. Зараз в нас завантаженість лікарень складає 53,6%. Вдалося ситуацію із навантаженням медзакладів стабілізувати завдяки відкриттю нових лікарень. Але в цілому динаміка зростання хворих продовжується. На стаційному лікуванні також», - зазначив Роман Примуш.

За його словами, на Хмельниччині зареєстровано 85 летальних випадків наслідок захворювання. Ще 1931 людина одужала від коронавірусної інфекції.

Загалом у Хмельницькій області, хворих із з COVID-19 приймають: Хмельницька інфекційна лікарня, Хмельницька міська лікарня, Територіальне медичне об'єднання МВСУ у Хмельницькі області, центральні районні лікарні у Волочиську, Городку, Дунаївцях, Ізяславі, Кам'янці-Подільському, Красилові, Славуті, Старокостянтинові, Шепетівці та Спеціалізована медико-санітарна частина міста Нетішин.

Читайте також: Підприємницю з Красилівщини оштрафували за порушення карантину

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую