ye-logo.v1.2

Чому в обласному лабораторному центрі не встигають робити ПЛР-дослідження

Здоров'я 2868
\
"19-20 вересня лабораторний центр переходив на нові тест системи, через що тестування взагалі не відбувалося", - заявила Оксана Ситницька. Фото: suspilne.media

Люди вимушені довше чекати на результати, ніж це було раніше.

На Хмельниччині виникла затримка із проведенням у лабораторії обласного лабораторного центру ПЛР-досліджень біоматеріалів на COVID-19. Відповідну інформацію сьогодні, 23 вересня, підтвердили в облдержадміністрації.

«Черга є значною, - каже заступниця голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька. - Все це пов’язано з тим, що 19-20 вересня лабораторний центр переходив на нові тест системи, через що тестування взагалі не відбувалося. А біоматеріал надходить постійно. Тому і сформувалася черга. Поступово лабораторний центр, ми сподіваємося, ввійде в нормальний режим роботи. Тобто, робитиме приблизно 800 досліджень за добу, як це було раніше. Бо на сьогоднішній день – це 600-700 досліджень».

Станом на 22 вересня, за даними облдержадміністрації, очікували на дослідження 2200 проб. Сьогодні, 23 вересня, їх кількість вже зменшилася до 1700. Але… «Щодня нових проб надходить 600-700, які також потрібно досліджувати, - заявила заступниця голови Хмельницької ОДА. - Сподіваємося, що невдовзі лабцентр працюватиме як і раніше, коли результат отримували максимум до 2-3 днів. Наразі люди стверджують, що є затримки і до семи днів».

Читайте також: Дві лікарні області повністю перепрофілюють для лікування хворих на COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую