ye-logo.v1.2

Динаміка поширення Covid-19 на Хмельниччині вища, ніж в середньому по країні – ОДА

Здоров'я 2218
Кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації до медзакладів також зростає
Кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації до медзакладів також зростає. Фото: pixabay.com

Наразі це 500 випадків на 100 тисяч населення.

В області продовжує зростати кількість підтверджених випадків Covid-19. Про це сьогодні, 9 листопада, під час брифінгу в Хмельницькій облдержадмістрації розповів перший заступник голови ОДА Роман Примуш.

«Наразі в області зафіксовано 21 тисяча 369 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. Лише за вихідні хворобу підтвердили у 1103-х осіб. Щодо летальних випадків, пов’язаних з Covid-19, то їх в області 405. З них 9 людей померли за минулі вихідні. Одужали з початку пандемії 8492 особи, зокрема, 608 з них за вихідні. Фактично, хворобу побороли вже 40 відсотків від загальної кількості інфікованих з початку поширення хвороби в області», - зазначив Роман Примуш.

За його словами, якщо проаналізувати динаміку захворюваності цього тижня, порівняно з попередніми, то хворих на Covid-19 більшає.

«Якщо в позаминулий тиждень було зафіксовано близько 2900 випадків хвороби, то минулого – уже 3,5 тисячі випадків, 66 з яких летальні, - зазначає Роман Примуш. - І, на жаль, на Хмельниччині динаміка зростання захворюваності вища, ніж в середньому по країні. Наразі це 500 випадків на 100 тисяч населення».

Кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації до медзакладів, за словами Романа Борисовича, також зростає. «Якщо, наприклад, на 22 жовтня було 882 людини, які потребували стаціонарного лікування, то на сьогодні в медзакладах області перебувають вже 1053 особи з діагнозом Covid-19», - зазначив він.

Читайте також: У «червоних» зонах Хмельниччини діятимуть нові карантинні обмеження.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую