ye-logo.v1.2

На Хмельниччині продовжують закупляти кисневі концентратори

Здоров'я 883
З початку поширення інфекції на Хмельниччині зафіксовано понад 32 тисячі випадків захворювань
З початку поширення інфекції на Хмельниччині зафіксовано понад 32 тисячі випадків захворювань. Фото: ілюстративне pixabay.com

До кінця року в лікарні області мають поставити обладнання на два мільйони гривень.

В області продовжують проводити роботу із підведення кисню до ліжок у лікарнях, де перебувають хворі із коронавірусом. Як розповів сьогодні, 4 грудня, перший заступник голови ОДА Роман Примуш, минулого тижня кисень підвели до ще 46 ліжок. Наразі їх кількість - близько 1800 точок.

«Продовжується закупівля кисневих концентраторів. До кінця року ми очікуємо поставку кисневих концентраторів на суму близько двох мільйонів гривень. Цього тижня уряд прийняв рішення, яким дозволив проводити фактично стовідсоткову авансову оплату кисневого обладнання і отримувати його доставку з відстрочкою протягом трьох місяців. Це певним чином спростить закупівлю кисневого обладнання, тому ми зможемо ще більшу кількість ліжкомісць забезпечити киснем», - зазначив Роман Борисович.

Крім того, за словами заступника голови ОДА, цього тижня у лікувальних закладах провели низку додаткових перевірок. Причиною інспекцій став випадок на Львівщині, коли внаслідок знеструмлення лікарні, у реанімації померло двоє пацієнтів із COVID-19, які були підключені до ШВЛ.

«У зв’язку з випадками перебоїв подачі енергопостачання, які сталися у Львівській області, у нас протягом тижня працювали групи перевірки щодо роботи альтернативних джерел постачання електроенергії у лікарнях. У всіх лікувальних закладах ми маємо альтернативні лінії постачання електроенергії. У випадку, якщо альтернативна лінія не працює, у кожному закладі є генератори. Роботу цих генераторів відповідні комісії перевірили. Є недоліки, які були зафіксовані у Волочиському, Віньковецькому, Славутському, Теофіпольському районах. Там або в автоматичному режимі не перемикається генератор, або не налагоджена співпраця робітників, які повинні це оперативно здійснювати. Закладам дали час на усунення цих недоліків. На найближчому засіданні комісії ТЕБ і НС ми проаналізуємо стан виконання цих вимог», - повідомив Роман Примуш.

Читайте також: На Хмельницькій АЕС хочуть налагодити постачання кисню до лікарень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую