ye-logo.v1.2

На Хмельниччині розпочався другий етап вакцинації від COVID-19

Здоров'я 901
Вакцинація від коронавірусу є добровільною
Вакцинація від коронавірусу є добровільною. Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

Відсьогодні в області працює вісім пунктів вакцинації.

З 22 березня в Україні розпочався другий етап вакцинації від COVID-19. Протягом цього етапу передбачено вакцинувати близько 70 тисяч працівників первинної медицини. Найпершими щепитимуть працівників «первинки», зокрема сімейних лікарів та їхніх помічників.

Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької ОДА, вакцинація буде відбуватися на новій платформі – у стаціонарних (тимчасових або постійних) пунктах щеплення.

«Відсьогодні на Хмельниччині працює уже 8 пунктів вакцинації проти COVID-19 та 13 мобільних бригад. Всього заплановано запустити 63 постійних пункти, - йдеться у повідомленні. - Стаціонарні пункти щеплення будуть працювати в закладах охорони здоров’я. Для організації безпечного вакцинування ці кабінети щеплень обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю та забезпечені необхідною кількістю доз вакцини. Медики, які в них працюватимуть, пройшли відповідне навчання».

З 22 березня для вакцинації медиків в Україні відкрилися 565 пунктів щеплення проти COVID-19. З 29 березня для вакцинації будуть відкриті ще понад 2500 пунктів щеплення, що розпочнуть свою роботу в разі надходження нової партії вакцин.

«З моменту надходження нової партії вакцин розпочнеться запис на вакцинацію людей віком від 80 років, яких також передбачено вакцинувати в другому етапі», - додають у пресслужбі.

Також з 29 березня запланована вакцинація людей віком від 80 років, які попередньо записалися до листа очікування.

Нагадаємо, що записатися до списку очікування на вакцинацію людям із пріоритетних груп можна за допомогою застосунку чи порталу «Дія» або через контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19. Люди старші за 80 років вже можуть записатися на вакцинацію через сімейних лікарів. Наразі в Україні здійснюється імунізація вакциною Covishield/AstraZeneca виробництва індійського Інституту сироватки крові,  

Читайте також: Педіатр з Волочиська перша в Україні отримала другу дозу вакцини AstraZeneca.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую