ye-logo.v1.2

На Хмельниччині найвищий в Україні показник госпіталізацій хворих із COVID-19

Здоров'я 1984
Зони карантину в Україні визначають за шістьма показниками
Зони карантину в Україні визначають за шістьма показниками. Фото: ілюстративне з архіву

Також область увійшла в п’ятірку регіонів, в яких за добу виявили найбільшу кількість інфікованих.

Показник госпіталізацій хворих із коронавірусом в Україні перевищено у 22 регіонах. За інформацією МОЗу, найбільше госпіталізацій впродовж минулої доби було зафіксовано у Хмельницькій області – показник сягнув 122,6 випадків на сто тисяч населення (при граничних 60 випадках). Також серед лідерів опинилися Житомирська область (показник 117,9), Київ (показник 112,1), Вінницька (показник – 111,4) та Миколаївська області (показник 107,3).

Наразі червоний рівень епіднебезпеки запроваджено в десяти областях і столиці, Хмельниччина ж залишається поки «помаранчевою». Щоб область потрапила у «червону» зону, на її території впродовж трьох днів поспіль має бути перевищено два епідеміологічні показники. На Хмельниччині цього тижня був перевищений другий епідеміологічний показник, за яким визначають зони карантину, — завантаженість ліжок з киснем. Впродовж 29-30 березня він становив понад 65-66 відсотків. Однак 31 березня завантаженість ліжок з киснем знизилася до 64,4 відсотка, а 1 квітня — до 60,8 відсотка.

Водночас до можливого запровадження жорсткішого карантину жителів області наближає зростання ще одного показника — коефіцієнту виявлення випадків інфікування. Впродовж першого квітня він становив 18,1 відсотка (перевищення – 20 відсотків і більше).

Також Хмельницька область сьогодні опинилася серед п’ятірки регіонів, в яких за добу підтверджено найбільшу кількість нових випадків COVID-19. Станом на друге квітня на Хмельниччині виявили 1 351 новий випадок інфікування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую